„Stulecie Winnych 2020” online. Odc. 20 na żywo i VOD

Stulecie Winnych odcinek 20 to 7 odc. sezonu 2. Kiedy emisja? Już w niedzielę 19 kwietnia 2020. Serial Stulecie Winnych online za darmo można oglądać za darmo oraz w VOD.

Stulecie Winnych odc. 20 (sezon 2, odcinek 7) wyemitowany zostanie w niedzielę 19 kwietnia 2020 roku o godzinie 20:20 w telewizji TVP 1. Odcinki online na żywo znaleźć można na WP Pilot, która umożliwia oglądanie telewizji TVP 1 w internecie.

Powtórki Stulecia Winnych udostępniane są na TVP VOD.Wszystkie odcinki online znaleźć tam można za darmo, bez rejestracji. Natomiast użytkownicy Strefy ABO mogą obejrzeć odcinek 20 nawet przed premierą w TVP 1.

Oglądaj Stulecie Winnych na TVP VOD

Stulecie Winnych odc. 20

Streszczenie Stulecie Winnych odcinek 20:

Gdy Warszawa staje do heroicznej walki o wolność, Ania Winna rodzi synka. Nikomu nie wyjawia prawdy o ojcu dziecka. W pierwszych dniach powstania w kamienicę, gdzie mieszka Michał Śniegocki trafia bomba.

W pożarze budynku giną Ola, córka Michała i jego matka. On sam trafia do kościoła Ignacego, a następnie postanawia dołączyć do powstańców. W zakrystii zjawia się Krysia z młodszym bratem Andrzejem. Oboje roznoszą meldunki. Ignacy ubolewa, że w powstaniu walczą dzieci.

Tymczasem w Brwinowie Mania prowadzi swoją własną walkę. Jest częstym gościem w domu Heleny Turczyńskiej, która od początku wojny ukrywa u siebie Żydów. Mania umila dzieciom czas, czytając im bajki i wiersze. W Stawisku, dokąd regularnie przychodzi po książki, wciąż tłum ukrywających się. Wśród znanych artystów mieszka tam m.in. Andrzej Panufnik, kompozytor, autor Warszawskich dzieci.

Stulecie Winnych zdjęcia

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general