w ,

“Stulecie Winnych 2020” online. Odc. 20 na żywo i VOD

Stulecie Winnych odc. 14

Stulecie Winnych odcinek 20 to 7 odc. sezonu 2. Kiedy emisja? Już w niedzielę 19 kwietnia 2020. Serial Stulecie Winnych online za darmo można oglądać za darmo oraz w VOD.

Stulecie Winnych odc. 20 (sezon 2, odcinek 7) wyemitowany zostanie w niedzielę 19 kwietnia 2020 roku o godzinie 20:20 w telewizji TVP 1. Odcinki online na żywo znaleźć można na WP Pilot, która umożliwia oglądanie telewizji

.

Powtórki Stulecia Winnych udostępniane są na TVP VOD.Wszystkie odcinki online znaleźć tam można za darmo, bez rejestracji. Natomiast użytkownicy Strefy ABO mogą obejrzeć odcinek 20 nawet przed premierą w TVP 1.

Oglądaj Stulecie Winnych na TVP VOD

Stulecie Winnych odc. 20

Streszczenie Stulecie Winnych odcinek 20:

Gdy Warszawa staje do heroicznej walki o wolność, Ania Winna rodzi synka. Nikomu nie wyjawia prawdy o ojcu dziecka. W pierwszych dniach powstania w kamienicę, gdzie mieszka Michał Śniegocki trafia bomba.

W pożarze budynku giną Ola, córka Michała i jego matka. On sam trafia do kościoła Ignacego, a następnie postanawia dołączyć do powstańców. W zakrystii zjawia się Krysia z młodszym bratem Andrzejem. Oboje roznoszą meldunki. Ignacy ubolewa, że w powstaniu walczą dzieci.

Tymczasem w Brwinowie Mania prowadzi swoją własną walkę. Jest częstym gościem w domu Heleny Turczyńskiej, która od początku wojny ukrywa u siebie Żydów. Mania umila dzieciom czas, czytając im bajki i wiersze. W Stawisku, dokąd regularnie przychodzi po książki, wciąż tłum ukrywających się. Wśród znanych artystów mieszka tam m.in. Andrzej Panufnik, kompozytor, autor Warszawskich dzieci.

Stulecie Winnych zdjęcia

Narzeczona ze Stambułu odc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu odc. 107 streszczenie

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif odcinek 712 po polsku. Streszczenie: Hümeyra wpada w szał przez Elif