Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu odc. 107 wyemitowany zostanie w poniedziałek 20 kwietnia. Co wydarzy się w serialu? Zobacz streszczenie odcinka 107.

Emisja serialu Narzeczona ze Stambułu odc. 107 po polsku w poniedziałek 20 kwietnia o godzinie 20:00 w telewizji Zoom.TV. Telewizja online dostępna jest odpłatnie jedynie na WP Pilot.

Powtórki Narzeczona ze Stambułu 107 można obejrzeć we wtorek o godzinie 11:15 oraz 18:55.

Narzeczona ze Stambułu odc. 107 streszczenie

Esma robi użytek z wiedzy o przeszłości Reyhan i stawia jej twardy warunek, grożąc matce Adema całkowitym zrujnowaniem życia. Sureyya i Faruk uczestniczą w spotkaniu, podczas którego Emir zapoznaje się z Canem.

Burcu zaskakuje Osmana kolacją, na którą zaprosiła jego braci, pomijając jednak najstarszego z Boranów i jego żonę. Osman, postawiony w niezręcznej sytuacji, zdobywa się na szczerość, która jest dla dziewczyny bardzo gorzka.

Esma uprzedza Nurgul, że nadchodzą wielkie, życiowe zmiany, mogące nawet poróżnić ją z synami. Senem dręczą mdłości, a Akif nabiera pewnych podejrzeń i odważnie podejmuje niezwykle ważną decyzję. Fikret odsłania swoje uczucia przed Esrą. Tymczasem Faruk odkrywa powiązanie Adema z szantażystą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj