Narzeczona ze Stambułu. odc. 108 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Serial Narzeczona ze Stambułu 108 wyemitowany zostanie we wtorek. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków.

Kończąc oglądać serial Narzeczona ze Stambułu 107 z pewnością interesują Was streszczenia kolejnych odcinków. We wtorek o godzinie 20:00 w Zoom TV obejrzeć można odc. 108.

Narzeczona ze Stambułu online dostępna jest jedynie w WP Pilot, jako live stream online z Zoom TV. Nie jest to usługa darmowa. Opcja VOD nie jest dostępna dla serialu Narzeczona ze Stambułu.

Narzeczona ze Stambułu odc. 108 streszczenie

Garip i Esma naradzają się, co powinni zrobić, po tym jak Sureyya przyłapała ich w intymnej sytuacji. Zupełnie nieoczekiwanie sułtanka wypowiada się na temat synowej niezwykle pochlebnie. Faruk, pewny już, że to Adem maczał palce w aferze z szantażowaniem Fikreta, zleca Akifowi, by znalazł na to dowody.

Jednak prześladowca Fikreta i Esry znika bez śladu, a naiwny Fikret uważa Adema za swojego wybawcę. Sureyya ostrzega Begum przed Canem. Tymczasem Reyhan zwabia sułtankę w miejsce, które ze względu na wydarzenia z przeszłości jest dla Esmy bardzo wyjątkowe. Między kobietami dochodzi do burzliwej rozmowy, która kończy się tragedią.

Życie Esmy jest w wielkim niebezpieczeństwie. Faruk, zaniepokojony nieobecnością matki, rozpoczyna poszukiwania. Wkrótce staje się naocznym świadkiem dramatu.  

Źródło: Zoom TV

Stulecie Winnych odc. 14

„Stulecie Winnych 2020” online. Odc. 20 na żywo i VOD

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu odc. 113 streszczenie odcinka