Strona głównaSerialeNarzeczona ze Stambułu. odc. 108 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu. odc. 108 streszczenie

Serial Narzeczona ze Stambułu 108 wyemitowany zostanie we wtorek. Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków.

Kończąc oglądać serial Narzeczona ze Stambułu 107 z pewnością interesują Was streszczenia kolejnych odcinków. We wtorek o godzinie 20:00 w Zoom TV obejrzeć można odc. 108.

Narzeczona ze Stambułu online dostępna jest jedynie w WP Pilot, jako live stream online z Zoom TV. Nie jest to usługa darmowa. Opcja VOD nie jest dostępna dla serialu Narzeczona ze Stambułu.

Narzeczona ze Stambułu odc. 108 streszczenie

Garip i Esma naradzają się, co powinni zrobić, po tym jak Sureyya przyłapała ich w intymnej sytuacji. Zupełnie nieoczekiwanie sułtanka wypowiada się na temat synowej niezwykle pochlebnie. Faruk, pewny już, że to Adem maczał palce w aferze z szantażowaniem Fikreta, zleca Akifowi, by znalazł na to dowody.

Jednak prześladowca Fikreta i Esry znika bez śladu, a naiwny Fikret uważa Adema za swojego wybawcę. Sureyya ostrzega Begum przed Canem. Tymczasem Reyhan zwabia sułtankę w miejsce, które ze względu na wydarzenia z przeszłości jest dla Esmy bardzo wyjątkowe. Między kobietami dochodzi do burzliwej rozmowy, która kończy się tragedią.

Życie Esmy jest w wielkim niebezpieczeństwie. Faruk, zaniepokojony nieobecnością matki, rozpoczyna poszukiwania. Wkrótce staje się naocznym świadkiem dramatu.  

Źródło: Zoom TV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj