w ,

Skoki narciarskie w Eurosport 1. Znamy szczegóły transmisji

Skoki na żywo w Eurosport 1
Fot. Eurosport

Konkursy i kwalifikacje na żywo oraz łączone studia z udziałem znakomitych ekspertów, czyli skoki narciarskie w Eurosporcie 1. Poznaj szczegóły transmisji z nadchodzącego sezonu.

W rozpoczynającym się w piątek nowym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich Eurosport 1 zaprosi widzów na transmisje z kwalifikacji i konkursów, a także specjalne studia z udziałem ekspertów, które towarzyszyć będą kibicom przez całe dnie ze sportami zimowymi. Wszystkie transmisje dostępne będą także w Eurosport Playerze.

Eurosport jak zawsze zaprosi widzów na najpełniejsze relacje ze skoków narciarskich! Stacja pokaże nie tylko wszystkie konkursy Pucharu Świata, ale także kwalifikacje do nich, które – poza zawodami rozgrywanymi w Polsce oraz Rasnovie – będą dostępne wyłącznie w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Wszystkim transmisjom towarzyszyć będą studia z udziałem ekspertów stacji, na czele z Jakubem Kotem. Rywalizację skoczków komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut, a bezpośrednie relacje spod skoczni i wywiady z bohaterami sezonu zapewni Kacper Merk.

Sezon zimowy na antenie Eurosportu potrwa do 22 marca 2020 roku. W tym czasie widzowie obejrzą ponad 1000 godzin transmisji z konkursów i kwalifikacji skoków narciarskich, biathlonu, narciarstwa alpejskiego i dowolnego, biegów narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardu i saneczkarstwa. Podczas wypełnionych transmisjami dni, widzowie będą mogli śledzić także specjalne studia, które połączą poszczególne dyscypliny.

Znakomici eksperci – m.in. Tomasz Sikora, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Ewelina Marcisz – będą w nich fachowo analizować emocjonującą rywalizację na zimowych arenach i przeprowadzać widzów przez cały dzień ze sportami zimowymi. Fani skoków narciarskich mogą się spodziewać także bogatej oferty na platformach cyfrowych Eurosportu. Na stronie eurosport.pl publikowane będą materiały wideo, w tym najlepsze skoki, wywiady z bohaterami sezonu i ekspertami, artykuły i analizy. Dedykowane formaty znajdą się także w mediach społecznościowych stacji. Wszystkie transmisje będą dostępne w Eurosport Playerze.

Skoki na żywo: Puchar Świata w Wiśle w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Piątek, 22 listopada, 16:55, kwalifikacje
Sobota, 23 listopada, 15:10, konkurs drużynowy
Niedziela, 24 listopada, 10:45, konkurs indywidualny

Przypominamy, że transmisje z konkursu Pucharu Świata i pozostałych najważniejszych zawodów w skokach narciarskich na żywo oglądać można również w TVP 1 oraz TVP Sport.

Źródło: inf. prasowa Eurosport 1

Eurowizja Junior 2019

Eurowizja Junior 2019. Kiedy i gdzie oglądać? Która zaśpiewa Viki Gabor?

Masterchef online. Odcinki w internecie za darmo

Masterchef: Walka o finał w Meksyku