w

Awantura w Rolnik szuka żony. Telewizja TVP odniosła się do zarzutów

Rolnik szuka żony. Kłótnia Seweryna z Marleną
Fot. Rolnik szuka żony/Facebook/TVP

Podczas 10. odcinka 6. sezonu programu Rolnik szuka żony doszło do olbrzymiej awantury pomiędzy Sewerynem a Marleną. Sytuacja wywołała duże oburzenie wśród widzów i internautów. Głos w tej sprawie zabrała telewizja TVP.

Kłótnia pomiędzy Sewerynem a Marleną nie mogła przejść bez echa. Kobieta spędziła u niego dwa dni, ale mężczyźnie nie do końca się to spodobało. – Powiedział mi „przepraszam Cię Marlenka, ale za bardzo się zaangażowałaś – zdradziła kobieta.

View this post on Instagram

Czyżby kłopoty w raju?

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Kobieta zaczęła planować przyszłość, co przeraziło 28-latka, który przyznał, że wszystko dzieje się za szybko. W dziesiątym odcinku szóstego sezonu Rolnik szuka żony doszło do sporej awantury. Padły niecenzuralne słowa, które TVP 1 wypikało.

Widzowie nie mieli jednak wątpliwości, że mężczyzna nazwał Marlenę ku**ą, a ona go ch***m. Na Seweryna spadło sporo krytyki ze strony internautów.

Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy…

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Wtorek, 19 listopada 2019

Do zarzutów odniosła się telewizja TVP 1. „Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć że w rozmowie z Marleną Seweryn – wbrew temu co mogliście przeczytać – nie użył powszechnie znanego słowa na „k”.” – czytamy na facebookowym profilu programu Rolnik szuka żony.

Sezon 6 zbliża się ku końcowi. Rolnik szuka żony cieszy się olbrzymią popularnością. Niedzielny odcinek na żywo oglądało 4,2 miliona widzów. Program emitowany jest w niedzielę o godzinie 21:15. Wszystkie odcinki można oglądać na platformie VOD za darmo.

TVP 1 online za darmo

W sobotę początek Pucharu Świata w skokach narciarskich. Gdzie oglądać na żywo?

Eurowizja Junior 2019

Eurowizja Junior 2019. Kiedy i gdzie oglądać? Która zaśpiewa Viki Gabor?