Awantura w Rolnik szuka żony. Telewizja TVP odniosła się do zarzutów

Podczas 10. odcinka 6. sezonu programu Rolnik szuka żony doszło do olbrzymiej awantury pomiędzy Sewerynem a Marleną. Sytuacja wywołała duże oburzenie wśród widzów i internautów. Głos w tej sprawie zabrała telewizja TVP.

Kłótnia pomiędzy Sewerynem a Marleną nie mogła przejść bez echa. Kobieta spędziła u niego dwa dni, ale mężczyźnie nie do końca się to spodobało. – Powiedział mi „przepraszam Cię Marlenka, ale za bardzo się zaangażowałaś – zdradziła kobieta.

https://www.instagram.com/p/B4-tVrDgXJy/

Kobieta zaczęła planować przyszłość, co przeraziło 28-latka, który przyznał, że wszystko dzieje się za szybko. W dziesiątym odcinku szóstego sezonu Rolnik szuka żony doszło do sporej awantury. Padły niecenzuralne słowa, które TVP 1 wypikało.

Widzowie nie mieli jednak wątpliwości, że mężczyzna nazwał Marlenę ku**ą, a ona go ch***m. Na Seweryna spadło sporo krytyki ze strony internautów.

https://www.facebook.com/rolnikszukazony/photos/a.751409198232255/2754291907943964/?type=3&theater

Do zarzutów odniosła się telewizja TVP 1. „Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć że w rozmowie z Marleną Seweryn – wbrew temu co mogliście przeczytać – nie użył powszechnie znanego słowa na „k”.” – czytamy na facebookowym profilu programu Rolnik szuka żony.

Sezon 6 zbliża się ku końcowi. Rolnik szuka żony cieszy się olbrzymią popularnością. Niedzielny odcinek na żywo oglądało 4,2 miliona widzów. Program emitowany jest w niedzielę o godzinie 21:15. Wszystkie odcinki można oglądać na platformie VOD za darmo.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P