Masterchef: Walka o finał w Meksyku

Takich półfinałów w „MasterChefie” jeszcze nie było! Najlepsi z najlepszych ósmej edycji kulinarnego show będą walczyć o miejsce w finale w gorącym Meksyku. W tym trudnym wyborze Magdę Gessler i Michela Morana wspierać będzie gość specjalny – Dominika Paleta, aktorka polskiego pochodzenia robiąca karierę w meksykańskich telenowelach. 

Piątka najlepszych uczestników „MasterChefa” wybierze się w kulinarną podróż po najsmakowitszych zakątkach Półwyspu Jukatan. Kucharze odwiedzą znane, lokalne restauracje i poznają tajniki miejscowej gastronomii. Wśród gości odcinka znajdą się burmistrz miasta Izamalu Fermin Humberto Sosa Lugo, jego żona Seydi del Carmen Azcorra Rosado, sekretarz prof. Rita Elida Kuk oraz ksiądz Fray Mario Moo Chale.

Następnie w malowniczym Izamalu zawodnicy pokażą, czego się nauczyli i jak majańska kuchnia wpłynęła na ich gotowanie. Koszmarny skwar, który tego dnia nie oszczędzi nikogo, będzie dodatkowym utrudnieniem i może pokrzyżować plany kandydatów do tytułu MasterChefa.

W tym odcinku do Magdy Gessler i Michela Morana dołączy gość specjalny – Dominika Paleta. Polka jest znaną w Meksyku aktorką grającą przede wszystkim w telenowelach takich jak „Paulina”, „Triumf miłości” oraz „Virignia”. Jaką decyzję podejmą jurorzy w wyborze półfinalistów? Osoba, która wypadnie najsłabiej, wróci do Polski wcześniej niż pozostali.

Emisja ćwierćfinałowego odcinka Masterchef 24 listopada o godz. 20:00 w TVN!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj