Raków – Lech online za darmo

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Raków – Lech na żywo online. Transmisja z meczu dostępna będzie w Canal+ Premium. Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie? Live stream udostępnia Player i Canal+ Online. Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji, to mecz Raków – Lech online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Raków Częstochowa – Lech Poznań transmisja TV

Mecz Raków – Lech odbędzie się w niedzielę 12 września 2021 roku o godzinie 17:30 w 7. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Transmisja TV w Canal+ Premium. Mecz Raków Częstochowa – Lech Poznań na żywo komentować będą Robert Skrzyński i Maciej Murawski.

Raków – Lech online za darmo

Nie każdy może oglądać transmisje w TV i szuka meczów na żywo w internecie. Raków – Lech live stream online dostępny jest na platformie Canal+ przez internet. Nie jest to jednak usługa darmowa. Transmisje z PKO BP Ekstraklasy można oglądać w cenie 25 zł na miesiąc.

Spotkanie Raków – Lech online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Po sześciu kolejkach Lech Poznań jest liderem PKO BP Ekstraklasy z dorobkiem 14 punktów. W niedzielę lechitów czeka solidny test z Rakowem Częstochowa. Raków Częstochowa ma siedem punktów, ale rozegrał dwa mecze mniej niż Kolejorz.

Składy

Znamy już składy w jakich zagrają oba zespoły. Maciej Skorża dokonał sporych roszad w składzie Lecha Poznań.

Raków Częstochowa: Kovacević -Rundić, Niewulis, Tudor, Poletanović – Gvilia, Kun, Sturgeon, Długosz, Cebula, Musiolik.

Lech Poznań: van der Hart – Czerwiński, Šatka, Salamon, Douglas – Ba Loua, Karlström, Murawski, Kamiński – Tiba – Ishak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj