Wspaniałe stulecie odc. 288 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 288 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 27 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 288 streszczenie szczegółowe

Do Sulejmana docierają informacje, że Fatma nasłała zbuntowany tłum na Hürrem. Każe siostrze opuścić pałac. Bajazyd dowiaduje się, że Selim stoi za kradzieżą złota od Mihrimah. Odsyła bratu głowę herszta bandy, która napadła na konwój. Pomimo dezaprobaty Rustema sułtan każe hiszpańskiemu medykowi zająć się leczeniem Mihrimah. Później władca spotyka się z Gracią Mendes, żydówką z wpływowej kupieckiej rodziny..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 288 wyemitowany zostanie w wtorek, 27 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 288 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 288 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ