Strona głównaAktualnościLeśniczówka odc. 304 i 305 streszczenie szczegółowe

Leśniczówka odc. 304 i 305 streszczenie szczegółowe

Leśniczówka 304 wyemitowana zostanie w poniedziałek. Odcinek 305 można obejrzeć we wtorek. Zobacz streszczenie odcinków.

Leśniczówka odc. 304 i 305

Leśniczówka to serial, który można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 20:30. W poniedziałek 15 grudnia wyemitowany zostanie odcinek 304, a we wtorek Leśniczkówka odc. 305.

Wszystkie odcinki serialu Leśniczówka można oglądać w internecie. Udostępnia je TVP VOD. Poniżej prezentujemy streszczenia najbliższych odcinków.

Leśniczówka 304 streszczenie

Jacek, Magda, Czesława, Tadeusz i Pati wybierają się do szkoły na rozdanie świadectw. Mondrasiuk proponuje żonie, żeby pojechali na miesiąc miodowy. Magda chce zabrać ze sobą Pati, ale wyjazdowe plany Mondrasiuków krzyżuje jeden telefon. Następnego dnia Jacek odwiedza specjalistkę z ośrodka adopcyjnego i próbuje przełożyć spotkanie. Inga po raz kolejny przez przypadek słyszy, że Laura rano wymiotuje. Próbuje porozmawiać z koleżanką, ale ta bagatelizuje całą sytuację. Konrad zamierza na kilka dni wyprowadzić się do Kasi. Inga jest załamana. Konrad i Kasia martwią się, że dziewczyna nie akceptuje ich związku. Tymczasem Lesińska wraz z innymi wychowankami ośrodka wybiera się na basen. Gdy Wojtek ogłasza, że Laura zostaje, bo nie czuje się najlepiej, Inga postanawia działać. Lidia i Patrycja otrzymują maila z ofertą kupna kosmetyków Ziołowego Raju. Są zaskoczone i analizują propozycję złożoną przez tajemniczą firmę Matt. Gdy Banach dowiaduje się kto stoi za firmą, postanawia zerwać współpracę z Ziołowym Rajem. Przestraszona Ruszczycówna chce za wszelką cenę zatrzymać wspólniczkę.

Leśniczówka 305 streszczenie

Miłka nagle oznajmia Bogdanowi, że nie powiedziała całej prawdy. Nadal nie ma odwagi zapytać Szymona, kiedy odda jej syna. Karcz uważa, że powinna zaryzykować W ośrodku na chwilę zjawia się Olga, widać, że jest jej przykro, bo wszyscy tak szybko pogodzili się z jej odejściem. Później Jasińska spotyka Laurę i proponuje jej pomoc. Gdy do dziewczyny dociera, że Olga mówi o ciąży, wybucha śmiechem. Potem jednak Inga widzi Laurę siedzącą w sypialni dziewcząt z poduszką wciśniętą pod koszulkę. Jacek i Magda odwiedzają Pati. Mówią jej, że wspólne wakacje w górach muszą odłożyć na jakiś czas. Dziewczynka jest rozżalona, a gdy dowiaduje się, że zmiana planów nastąpiła ze względu na spotkanie w ośrodku adopcyjnym, oświadcza, że chce porozmawiać z osobą zajmującą się jej sprawą. Ku zaskoczeniu Mondrasiuka, żona zgadza się na ten szalony pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj