w

Hotel Paradise 2 odcinek 3. Streszczenie, oglądaj online

Hotel Paradise 2 odcinek 3 online za darmo

Hotel Paradise 2 odcinek 3 wyemitowany został w środę 2 września. Co się w nim wydarzyło? Prezentujemy streszczenie. Zobacz gdzie oglądać Hotel Paradise 2 online.

Hotel Paradise odc. 3

Singiel Łukasz wciąż walczy o swoje być albo nie być w Hotelu Paradise. Dostanie niecodzienną szansę by zaprezentować się wybranym dziewczynom z zupełnie innej strony. Intymne rozmowy z uczestniczkami mogą namieszać im w głowie. Zdradzimy tylko, że w jednej z nich wzbudzi poczucie winy. Czy któraś z dziewczyn zacznie mieć wątpliwości?  Tajny uczestnik w końcu wyjdzie zza baru. Miny pozostałych mieszkańców hotelu – bezcenne!

Świeża krew zrobi niezłe przetasowanie w programie. Niektórym sprawi dużą przyjemność, a innym bardzo dużą przykrość. Kto wpadł mu w oko po dłuższych obserwacjach za barem? Czy dziewczyna, która mu się podoba, odwzajemni jego sympatię?

Kolejny list przyniesie dużą nadzieję. Szczególnie tym, którzy chcieliby zmienić swoją sytuację w programie. Opuszczenie hotelu i neutralny grunt może wiele zmienić. Czy uczestnicy, do których zaadresowany jest list, popłyną na fali czy jednak wielka siła oceanu nie da im szans i pójdą na dno?

Hotel Paradise 2 online

Program Hotel Paradise online można oglądać na platformie Player. Odcinki za darmo dostępne są po emisji TVN7. Nowe odcinki w telewizji emitowane są codziennie o godzinie 19:30.

Telewizja TVN 7 online dostępna jest na Player i WP Pilot.

Źródło: inf. prasowa

Zakochani po uszy 201

Zakochani po uszy 201, 202 streszczenie

La Bandida odc. 62

La Bandida odc 62 streszczenie. Ostatni odcinek. Czy będzie sezon 2?