w

La Bandida 34, 35, 36, 37. Streszczenie odcinków, VOD

La Bandida odc. 59
Fot. TVP VOD

La Bandida odc. 34, 35, 36, 37 – streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 1, a powtórki w internecie na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:15. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 34, 35, 36, 37.

La Bandida odc. 34 streszczenie

Maria i Natividad z Ligi Obrony Przyzwoitości dowiadują się, że ich mężowie są bywalcami Domu La Bandidy. Graciela jest zmuszona powtórnie zatrudnić upartego Pedra, który zapewnia ją, że razem skomponują jeszcze wiele wspaniałych utworów. Teresa podaje Blondi herbatę, nad którą odprawia czary. Graciela proponuje swoim klientom, by licytowali usługi Blondi. Catalina prosi Raquel, żeby pouczyła Esperanzę, jak postępować z mężczyznami, co bardzo złości doktora Avilę.

La Bandida odc. 35 streszczenie

Księżniczka dostaje od Blondi sukienkę od Bandidy. Ma wyrzuty sumienia i próbuje odwołać prośbę, jaką miała do Teresy. Za późno, Blondi trafia do szpitala, gdzie walczy o życie. Do Gracieli przyjeżdża Adela z trójką dzieci. Najstarszy Antonio bardzo wyrósł i wyprzystojniał, więc szybko wpada w oko Marinie. Raquel zaczyna podejrzewać, że to Teresa otruła Blondi. Upewnia się w tym, kiedy znajduje słoik z dziwnymi ziołami w kuchni. Consuelo wie, że Pedro kocha się w Gracieli.

La Bandida odc. 36 streszczenie

Valentina jest zazdrosna o Adelę i robi Arturo scenę. Dopiero szczera rozmowa z dawną przyjaciółką uświadamia jej problem. Blondi dochodzi do siebie. Graciela się dowiaduje, że to Teresa otruła dziewczynę i domyśla się, że Księżniczka brała w tym udział. Obie wyrzuca z domu. Marina opowiada koleżankom, że Antonio jest jej narzeczonym i że niedługo biorą ślub. Graciela w końcu ulega urokowi Pedra. Esperanza umawia się z doktorem Javierem. Doktor Avila jest o córkę trochę zazdrosny.

La Bandida odc. 37 streszczenie

Kobiety z Ligi okupują wejście do domu Gracieli. Ale Bandida nasyła na nie policję. Maria jest zazdrosna o męża. W końcu mówi mu, że wie o jego eskapadach do burdelu Bandidy. Javier na drugiej randce wystawia Esperanzę do wiatru. Dziewczyna jest załamana. Matka Concepción mówi Catalinie, że odchodzi na emeryturę. Na jej miejsce przyjedzie Matka Alicia. David Tovar zaprasza do domu Bandidy Ordoeza. Graciela jest wściekła i ma ochotę go zabić. W końcu go wyrzuca mierząc do niego z pistoletu.

La Bandida 34

La Bandida VOD

La Bandida 31, 32, 33. Streszczenie, VOD

Liga Mistrzów online

Liga Mistrzów na żywo. Transmisje TV i online z 1/8 finału