w

La Bandida 31, 32, 33. Streszczenie, VOD

La Bandida VOD

Serial La Bandida można oglądać codziennie w telewizji TVP 1. Prezentujemy streszczenie odcinków 31, 32, 33. Powtórki w internecie udostępniane są na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:15. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 31, 32, 33.

La Bandida odc. 31 streszczenie

Catalina zjawia się na urodzinach teściowej. Graciela wykonuje piosenkę, w której krytykuje prezydenta i rząd. Doktor Avila martwi się, że Esperanza nie ma przyjaciół. Graciela zostaje aresztowana. Sytuację próbuje wykorzystać jej wspólnik, David Tovar.

Arturo namawia Güero, by wyznał miłość Nimfie. Benjamn odwiedza Marinę w internacie. Valentina źle znosi ciążę. Consuelo zaczyna tracić włosy. Blondi podejrzewa, że za wszystkim stoi Księżniczka. Güero jest zazdrosny o Daniela.

La Bandida odc. 32 streszczenie

Graciela opuszcza areszt dzięki temu, że grozi pewnemu politykowi, bywalcowi jej domu uciech, że ujawni prasie zapiski z rozmów jej pracownic z klientami. Również Benjamin kłamie, że jest spowiednikiem żony prezydenta, i że poskarży jej się na to, iż niesłusznie zatrzymano jego siostrę. Pedro spędza noc z Consuelo.

Graciela zakazuje mu przychodzić do Domu La Bandidy, ale on nie zamierza jej słuchać. Twierdzi, że ma talent i razem z nią skomponuje jeszcze wiele dzieł. Valentina traci dziecko, a Księżniczka dostaje list od matki, która wcześniej wyrzekła się córki. Kobieta jest umierająca.

La Bandida odc. 32 streszczenie

Güero zamierza wyznać Nimfie swoje uczucia, ale rezygnuje, gdy widzi ją w towarzystwie Daniela. Matka Księżniczki umiera. Przed śmiercią wysyła jej skrzypce, na których dziewczyna kiedyś grała, ale Księżniczka każe Teresie je wyrzucić. Marina domaga się od matki prawdy o jej przeszłości i ojcu. W szkole poznaje Aurorę. Pedro upija się i Güero musi go wyrzucić. Księżniczka i Teresa postanawiają pozbyć się konkurencyjnej Blondi.

Żużel na żywo

Unia Leszno – Stal Gorzów transmisja. Żużel na żywo w internecie

La Bandida odc. 59

La Bandida 34, 35, 36, 37. Streszczenie odcinków, VOD