w ,

Liga Mistrzów na żywo. Transmisje TV i online z 1/8 finału

Liga Mistrzów online

Liga Mistrzów na żywo dostępna jest w telewizji Polsat Sport Premium. W sobotę mecz 1/8 finału FC Barcelona – Napoli za darmo pokaże również TVP 1. Transmisje z Ligi Mistrzów można oglądać także w internecie.

Prawie cztery miesiące trzeba było czekać na kolejne mecze Ligi Mistrzów. Rozgrywki zostaną wznowione i na początek można obejrzeć cztery rewanżowe spotkania 1/8 finału.

W piątek Manchester City podejmie Real Madryt (transmisja w Polsat Sport Premium 2), a także Juventus Turyn zagra z Olympique Lyon (transmisja w Polsat Sport Premium 1).

Z kolei w sobotę odbędą się mecze Bayern Monachium – Chelsea (transmisja w Polsat Sport Premium 1) oraz FC Barcelona – Napoli (transmisja w TVP 1 i Polsat Sport Premium 2).

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów online? Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na platformie IPLA TV. Miesięczny dostęp do pakietu kosztuje 40 zł.

Mecz FC Barcelona – Napoli na żywo w internecie można obejrzeć na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto TVP 1 online za darmo dostępna jest na platformie WP Pilot.

Liga Mistrzów na żywo. Terminarz transmisji TV z 1/8 finału

Piątkowe mecze na żywo

21:00 Juventus Turyn – Olympique Lyon na żywo; transmisja Polsat Sport Premium 1

21:00 Manchester City – Real Madryt na żywo; transmisja Polsat Sport Premium 2

Sobotnie mecze na żywo:

21:00 Bayern Monachium – Chelsea na żywo; transmisja Polsat Sport Premium 1

21:00 FC Barcelona – Napoli na żywo; transmisja TVP 1 i Polsat Sport Premium 2

La Bandida odc. 59

La Bandida 34, 35, 36, 37. Streszczenie odcinków, VOD

Manchester City – Real transmisja. Gdzie oglądać?