Strona głównaTelewizja onlineTVN 7 online streamKto wygrał Hotel Paradise 5? Oglądaj finał

Kto wygrał Hotel Paradise 5? Oglądaj finał

Finał Hotel Paradise 5 już 2 czerwca. O zwycięstwo walczą  Laura i Grzegorz oraz Wiktoria i Sevag. Zobacz kto wygrał sezon 5 i jak zakończył się finał. Odcinek można obejrzeć w TVN 7 lub online w Player.PL.

Już dziś poznamy zwycięzców Hotel Paradise 5! O wejście na ścieżkę lojalnością walczą Laura i Grzegorz oraz Wiktoria i Sevag. Jedna z tych par decyzją byłych mieszkańców hotelu zwycięży i zostanie poddana próbie, która obnaży całą prawdę o ich relacji. Na kogo uczestnicy programu oddadzą swój głos i tym samym, komu dadzą szansę na główną wygraną. Jak uzasadnią swój wybór? Co będzie nimi kierować? Czy czyjaś decyzja zadziwi wszystkich?

Przed nami wyczekiwany, uroczysty wieczór – wielki finał „Hotelu Paradise”! W ostatnich tygodniach hotel przepełniony był pięknymi emocjami, nagłymi zwrotami akcji, ale też trudnymi wyborami i rywalizacją. Jak wyglądała droga do finału Laury i Grzegorza oraz Wiktorii i Sevaga? Co połączyło uczestników? Czy spodziewali się, że dojdą tak daleko?

Gdy zwycięska para stanie na ścieżce lojalności, trzymając w ręku złote kule, okaże się jak zdadzą ostateczny test. Czy ich uczucie było szczere, czy może byli oni wytrawnymi graczami, potrafiącymi wyprowadzić w pole nawet osobę, z którą doszli do finału? W raju nie możemy być niczego pewni na 100{4d6d26deaf892f8d954aca2a23f1bcab4e66fb6a80ea9f29b25375c62038e6c6}. Każdy krok finalisty to wybór pomiędzy uczuciami, a wielkimi pieniędzmi. Która para stanie na rajskiej ścieżce? Co wygra uczucia, czy pieniądze?

Powtórka finału Hotel Paradise dostępna będzie w piątek o godzinie 5:55. Zdecydowanie łatwiej obejrzeć jednak Hotel Paradise online na Player.pl.

Źródło: inf. prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj