Świątek Gauff online transmisja i stream

Iga Świątek się nie zatrzymuje i ogrywa kolejne rywalki. W sobotę polska tenisistka walczyć będzie o zwycięstwo w French Open. Transmisja z finału Rolland Garros dostępna będzie nie tylko w Eurosport 1, ale również w TVN!

W czwartek Iga Świątek pokonała Darię Kasatkinę i zapewniła sobie awans do finału. Jej rywalką będzie Martina Trevisan lub Cori Gauff. Mecz Igi Świątek na żywo będzie można obejrzeć w sobotę o godzinie 15:00.

Do tej pory pory transmisje z Rolland Garros pokazywane były tylko w telewizji Eurosport 1, ale podobnie jak dwa lata temu, finał pokaże za darmo również telewizja TVN.

Dzięki temu mecz Igi Świątek obejrzy zdecydowanie więcej widzów. Transmisja za darmo dostępna będzie również w internecie. Live stream udostępni Player, a ponadto TVN online za free również za granicą można oglądać na WP Pilot.

– Iga Świątek na naszych oczach pisze historię polskiego sportu i chcemy, aby każdy mógł jej kibicować w najważniejszym meczu sezonu. Podjęliśmy decyzję, że sobotni finał pokażemy równolegle na antenie TVN oraz w Eurosporcie 1, a także bezpłatnie w Playerze oraz – bez reklam – w Eurosporcie Extra w Playerze. Wierzę, że wsparcie milionów kibiców będzie dodatkowym atutem najlepszej polskiej tenisistki i wspólnie przeżyjemy kolejne wspaniałe, sportowe emocje – mówi Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Zapraszamy do kibicowania Idze Świątek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj