Jedyny Świadek ile odcinków. Streszczenie odc. 5 i 6

Jedyny Świadek odc. 5 i 6 streszczenie. Serial po polsku można oglądać w TVP 2. Ile odcinków ma Jedyny Świadek? Gdzie oglądać odcinki i o czym opowiada fabuła serialu?

Ile odcinków ma Jedyny Świadek?

Serial Jedyny Świadek po polsku można oglądać w telewizji TVP2 od poniedziałku do czwartku o godzinie 22:40. Ile odcinków ma serial? Jest to kolejna krótka produkcja. Francuski serial składa się bowiem tylko z sześciu odcinków, więc ostatni z nich wyemitowany zostanie 6 lipca.

Powtórki serialu Jedyny Świadek w TVP 2 nie są dostępne. Wszystkie odcinki można jednak obejrzeć w internecie. Z pomoca przychodzi oczywiście niezastąpiona platforma TVP VOD, gdzie publikowane są odcinki po polsku seriali emitowanych w TVP.

Dzisiejszy odcinki serialu Jedyny Świadek pojawia się tam po emisji w TVP 2.

Jedyny Świadek streszczenie odcinków

O czym opowiada fabuła serialu? 3,5 – letni Malone Moulin mówi, że jego matka nie jest prawdziwą matką. Psycholog szkolny, zaintrygowany dziwnymi rysunkami dziecka w tym wieku, próbuje zainteresować sprawą policję. Nie przypuszcza, że tym samym zapoczątkuje serię bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Jedyny Świadek odc. 1 streszczenie

Do Marianne Aubrais, szefowej wydziału policji kryminalnej w Hawrze, zgłasza się szkolny psycholog, Vasile Drogman. Prosi ją o wszczęcie śledztwa w sprawie niespełna czteroletniego chłopca, który twierdzi, że jego mama nie jest jego prawdziwą mamą. Rysunki, które wykonuje w przedszkolu mają wyraźnie obsesyjny charakter. Psycholog podejrzewa, że dziecko zostało porwane. Marianne odmawia jednak podjęcia śledztwa, zajęta sprawą napadu na sklep jubilerski w Deauville, gdzie łupem złodziei padła biżuteria o wartości 6 mln euro. W czasie rabunku zginęły dwie osoby.

Jedyny Świadek odc. 2 streszczenie

Marianne i jej ekipa wpadają na trop kolejnego członka bandy złodziei – Timo Solera, który został ranny podczas ucieczki z miejsca zdarzenia. Organizują na niego obławę, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Tymczasem psycholog dziecięcy Vasile Drogman po raz kolejny próbuje zainteresować policjantkę przypadkiem małego Malone’a.

Jedyny Świadek odc. 3 streszczenie

Marianne w towarzystwie psychologa Vasile’a Drogmana spotyka się w końcu z chłopcem, ale obecność uzbrojonej funkcjonariuszki wywołuje ostrą reakcję dyrekcji. Vasile kontynuuje na własną rękę śledztwo w sprawie Malone’a. Tymczasem przywódca bandy złodziei, Alexandre Zerda, coraz bardziej zdenerwowany działaniami policji w związku z napadem na jubilera, zaczyna grozić rodzicom Malone’a.

Jedyny Świadek odc. 4 streszczenie

Po tragedii na Przylądku La Heve Marianne już sama kontynuuje śledztwo w sprawie małego Malone’a, opierając się na materiałach zebranych przez Vasile’a Drogmana. Tymczasem stan rannego Timo Solera się pogarsza. Policja stale obserwuje Zerdę, licząc, że ten doprowadzi ich do pozostałych członków szajki. Wszystko wskazuje też na to, że to Zerda dokonał zbrodni na Przylądku La Heve.

Jedyny Świadek odc. 5 streszczenie

Marianne znajduje kolejne dowody na to, że śledztwa w sprawie małego Malone’a Moulina i napadu na jubilera w Deauville mają wiele wspólnego i że Drogman zginął, ponieważ odkrył wcześniej te powiązania. Wyniki badania DNA chłopca potwierdzają przypuszczenia Marianne, niebawem policja znajduje też ciało Dimitriego Moulina, zamorodowanego strzałem z bliskiej odległości. Tymczasem Zerda, Malone i jego matka znikają.

Jedyny Świadek odc. 6 ostatni

Policja kontynuuje poszukiwania Zerdy, Amandy Moulin i małego Malone’a. Trop prowadzi na przylądek. Nagrania z monitoringu miejskiego w Deauville zarejestrowane w dniu napadu na sklep jubilerski ujawniają kolejne zaskakujące szczegóły.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ