Anglia – Dania online za darmo na żywo

Anglia czy Dania – kto zagra w finale Euro 2020? Odpowiedź poznamy już dzisiaj. Transmisja z Anglia – Dania dostępna jest w TVP 1, TVP Sport oraz online za darmo. Zobacz gdzie obejrzeć live stream z półfinału Euro 2020.

Anglia i Dania powalczą o drugie miejsce w finale. Wczoraj w półfinale Włosi okazali się lepsi od Hiszpanii, ale losy awansu rozstrzygnęły dopiero rzuty karne. Czy dzisiaj emocje będą podobne?

Mecz Anglia – Dania na żywo rozpocznie się o godzinie 21:00, a transmisję przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport. Mecz komentować będą Mateusz Borek i Kamil Kosowski.

Euro 2020 na żywo można śledzić również w internecie. Gdzie znaleźć transmisję? Mecz Anglia – Dania online za darmo oglądać można na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Z kolei TVP 1 online stream udostępnia na WP Pilot. Linki do transmisji znajdują się powyżej.

Anglia w poprzednich rundach play-off pokonała NIemców i Ukrainę. Na Euro 2020 nie straciła ani jednej bramki! Czy passę tą przerwie Dania, która oczarowała wielu kibiców swoją efektowną grą? Przekonać się będzie można oglądać transmisję w TV lub śledząc mecz Anglia – Dania online za darmo.

Faworytem są Anglicy, ale Danii skreślać nie można. Finał Euro 2020 odbędzie się 11 lipca na Wembley.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P