Anglia – Dania online za darmo na żywo

Valladolid - Real online za darmo

Anglia czy Dania – kto zagra w finale Euro 2020? Odpowiedź poznamy już dzisiaj. Transmisja z Anglia – Dania dostępna jest w TVP 1, TVP Sport oraz online za darmo. Zobacz gdzie obejrzeć live stream z półfinału Euro 2020.

Anglia i Dania powalczą o drugie miejsce w finale. Wczoraj w półfinale Włosi okazali się lepsi od Hiszpanii, ale losy awansu rozstrzygnęły dopiero rzuty karne. Czy dzisiaj emocje będą podobne?

Mecz Anglia – Dania na żywo rozpocznie się o godzinie 21:00, a transmisję przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport. Mecz komentować będą Mateusz Borek i Kamil Kosowski.

Euro 2020 na żywo można śledzić również w internecie. Gdzie znaleźć transmisję? Mecz Anglia – Dania online za darmo oglądać można na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Z kolei TVP 1 online stream udostępnia na WP Pilot. Linki do transmisji znajdują się powyżej.

Anglia w poprzednich rundach play-off pokonała NIemców i Ukrainę. Na Euro 2020 nie straciła ani jednej bramki! Czy passę tą przerwie Dania, która oczarowała wielu kibiców swoją efektowną grą? Przekonać się będzie można oglądać transmisję w TV lub śledząc mecz Anglia – Dania online za darmo.

Faworytem są Anglicy, ale Danii skreślać nie można. Finał Euro 2020 odbędzie się 11 lipca na Wembley.

Jedyny Świadek ile odcinków? Streszczenia

Jedyny Świadek ile odcinków. Streszczenie odc. 5 i 6

Wolves - Manchester United online za darmo

Bodo/Glimt – Legia na żywo online za darmo. Oglądaj live stream