w ,

Wymarzona Miłość powtórki online. Odc. 140, gdzie oglądać wszystkie odcinki?

Wymarzona Miłość powtórki

Wszystkie odcinki serialu “Wymarzona Miłość” po polsku nie zostały wyemitowane w telewizji TVP 1. Online można było je oglądać na TVP VOD, ale niestety zostały już usunięte. Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki i powtórki serialu “Wymarzona Miłość”?

Wymarzona Miłość – powtórki

Serial “Wymarzona Miłość” po polsku emitowany był w telewizji TVP 3 od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00. Dość niespodziewanie w Polsce końcówka serialu nie została wyemitowana. Ostatni odcinek, który ukazał się w TVP 3 to odc. 139.

Wszystkie odcinki “Wymarzona Miłość” online można było oglądać na platformie TVP VOD. Niestety zostały już usunięte. Z pewnością wygasła licencja na publikacje wszystkich odcinków w internecie.

Gdzie można obejrzeć powtórki “Wymarzonej Miłości”? Niestety odcinki po polsku nie są dostępne. Nie ma ich również na Youtube. Pozostaje jedynie turecka wersja seriali i napisy PL, co oczywiście nie jest zbyt komfortowe.

Pożegnalny reportaż o serialu Wymarzona Miłość na Youtube (napisy PL)

Wymarzona Miłość odc. 140

Sporo widzów było rozczarowanych, gdy nagle okazało się, że Wymarzona Miłość odc. 140 nie zostanie wyemitowany. Serial mimo wczesnej pory emisji miał sporo fanów i widzów. Losy Sanem i Cana, a także innych bohaterów cieszyły się rekordową oglądalnością na platformie TVP VOD.

Aby poznać zakończenie serialu należy obejrzeć na Youtube kilka ostatnich odcinków z Turcji, gdzie serial był podzielony na 51 odcinków.

Wymarzona Miłość ostatni odcinek online (finał)

https://www.youtube.com/watch?v=VytWBbCmBPw

Wymarzona Miłość odc. 1 i powtórki pierwszych odcinków Wymarzonej Miłości można znaleźć na CDA. Niestety wszystkie odcinki nie są tam dostępne.

Wymarzona Miłość – zdjęcia

Meczosy na żywo w internecie

Wisła Płock – Legia transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Żużel na żywo w internecie

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa transmisja. Żużel na żywo w internecie