Powtórka filmu Tętno

Tętno powtórka gdzie obejrzeć? Kto nie oglądał filmu dokumentalnego TVP 1 na temat aborcji, ten może nadrobić zaległości w internecie. Zobacz w jaki sposób obejrzeć cały film Tętno online za darmo.

Tętno to dokument Jana Sobierajskiego. Emisja w TVP 1 nastąpiła w poniedziałęk 28.08.2023 roku. Film dokumentalny o aboracji wzbudził oczywiście wiele emocji i kontrowersji. W zapowiedzi TVP 1 czytamy: „Autorzy pochylają się w nim nad argumentami zwolenników aborcji, próbując znaleźć na nie odpowiedzi w świecie nauki. Każdy argument jest wnikliwe analizowany. Dzięki temu w filmie występują liczne autorytety: zarówno z dziedziny samej genetyki, ginekologii, czy położnictwa, jak i rodzice, których poruszane w dokumencie problemy dotknęły osobiście”.

Powtórka filmu dokumentalnego „Tętno” w telewizji TVP nie jest póki co przewidziana, dlatego jeśli ktoś nie obejrzał dokumentu w poniedziałek i szuka powtórki, to musi obejrzeć cały film online. Powinien on trafić na vod.tvp.pl wkrótce po premierze. Sporo osób z pewnością będzie szukać filmu dokumentalnego Tętno również na CDA, Youtube i Dailymotion.

Poniżej prezentujemy zapowiedź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj