w

Zakochani po uszy 201, 202 streszczenie

Zakochani po uszy 201
Fot. x-news

Zakochani po uszy odcinek 201 i 202 – streszczenie szczegółowe odcinki. Emisja serialu w TVN 7. Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy 201 wyemitowany w TVN7 zostanie w środę o godzinie 19:30. Odcinek 202 obejrzeć można w czwartek.

Zakochani po uszy online w formie VOD można oglądać na platformie Player. Live stream online z TVN7 dostępny jest w tym samym miejscu oraz na WP Pilot.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 201 streszczenie

Asia ma żal do Piotra, że wyjawił Marcinowi prawdę o zdradzie Wiki. Uważa, że Piotr nie powinien się do tego mieszać. Jednocześnie Marcin ma za złe Asi, że go okłamywała. Jest kompletnie załamany. Asia bardzo przeżywa rozpad małżeństwa przyjaciół, ale stara się zrozumieć Wiki, która chce być szczęśliwa. Tymczasem Marcin daje w twarz nie temu mężczyźnie, co trzeba.

Tomek ma wątpliwości, czy Tymon rzeczywiście był porwany i więziony przez Olgierda. Danuta domyśla się, że jej syn znów wpakował się w poważne kłopoty. Wkrótce Tymon odzyskuje przytomność w szpitalu. Sonia spotyka się ze swoim prawnikiem, który dotarł do nowego świadka i chce wznowienia postępowania dotyczącego jej ojca.

Zakochani po uszy 202 streszczenie

Janek jest zakochany w koleżance, Mai, co powoduje docinki brata i skrywaną zazdrość Izy, siostry Asi. Nieoczekiwanie w życie Asi i Piotra wkracza matka Mai, Klara. Kobieta zaczyna podrywać Piotra. Oferuje narzeczonym pomoc w zorganizowaniu ślubu, bo rozkręca swoja firmę eventową.

Ostatnie burzliwe wydarzenia między Wiki i Marcinem kończą się spokojną rozmową, ich spotkanie jest wzruszające dla obojga, a Marcin musi pogodzić się z rozstaniem. Tymczasem Sylwia, która mieszka z Jackiem, ma dość zamknięcia i szuka sposobu na ucieczkę. Bartek wciąż przeżywa pocałunek z Sonią. Wciąż ma nadzieję, że mimo wszystko będą razem, jednak Sonia każe mu zapomnieć.

Unia - Wilki stream online za darmo

Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra transmisja. Żużel na żywo w internecie

Hotel Paradise 2 odcinek 3 online za darmo

Hotel Paradise 2 odcinek 3. Streszczenie, oglądaj online