w

Dzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 327, 328, 329

Serial Dzikie Pszczoły ile odcinków

Dzikie Pszczoły odc. 327, 328, 329 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Dzikie Pszczoły na VOD dostępny jest po premierze w TVP 1.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Dzikie Pszczoły po polsku?

Serial Dzikie Pszczoły po polsku można oglądać w telewizji TVP Kobieta, gdzie wyemitowane będą wszystkie odcinki (początkowo serial leciał na TVP1.

Dzikie Pszczoły w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w czwartek premiera odcinka 327. W kolejnych dniach nastąpi emisja Dzikie Pszczoły 328, 329, 330

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? W Grecji powstały dwa sezony. Łącznie wyemitowano 244 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Dzikie Pszczoły po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły 325 streszczenie odcinka

W Diafani trwa pokojowy wiec, ale zarówno Ntounias, jak i Akylas są zdeterminowani, by go rozbić. Wioska zamienia się w pole bitwy. Tollias staje w obliczu nieoczekiwanych wydarzeń. Do wioski przybywają Doukas i Mirsini, a wyrok śmierci zmieni wszystko.

Dzikie Pszczoły 326 streszczenie odcinka

Doukas, sfrustrowany sytuacją z dziećmi, znajduje pocieszenie u Antigoni, która postanawia przejąć inicjatywę. Pinelopi ujawnia swój zamiar współpracy z prawnikiem Louisa. Kiriakos otrzymuje nieoczekiwaną ofertę od Akylasa. Zachos wciąż szuka wskazówek co do tego, co stało się z Orfanidisem. Realizowany jest plan zamordowania Lambrosa.

Dzikie Pszczoły 327 streszczenie odcinka

Ntounias pomaga Tolliasowi uciec. Violeta przynosi siostrom Stamiris złe wieści, które je zszokują. Akylas nie może się doczekać, czy jego morderczy plan się powiódł. W kawiarni ludzie dowiadują się, kim jest nowy burmistrz. Korina i Aimilia dowiadują się, że Akylas ich śledzi.

Dzikie Pszczoły 328 streszczenie odcinka

Meletis dowiaduje się o propozycji Temidy dla Mirsini. Jak zareaguje? Korina grozi, że wyjawi niewierność swojego ojca Zoe. Aimilia i Meletis próbują ją powstrzymać. Czy im się uda?

Dzikie Pszczoły 329 streszczenie odcinka

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 734 streszczenie szczegółowe

Zranione Ptaki 92 VOD

Zranione Ptaki odc. 133, 134, 135 streszczenia, ile odcinków ma serial?