Dzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 384, 385, 386

Serial Dzikie Pszczoły ile odcinków

Dzikie Pszczoły odc. 384, 385, 386 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Dzikie Pszczoły na VOD dostępny jest po premierze w TVP 1.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Dzikie Pszczoły po polsku?

Serial Dzikie Pszczoły po polsku można oglądać w telewizji TVP Kobieta, gdzie wyemitowane będą wszystkie odcinki (początkowo serial leciał na TVP1.

Dzikie Pszczoły w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w poniedziałek premiera odcinka 384. W kolejnych dniach nastąpi emisja Dzikie Pszczoły 385, 386, 387

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? W Grecji powstały dwa sezony. Łącznie wyemitowano 244 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Dzikie Pszczoły po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły odc. 381 streszczenie

Lambros i Zachos zwracają się do Kourtesisa o raport Ksantosa. Drosso udaje, że nie przejmuje się incydentem z Dakisem i oferuje kupno sklepu Ouranii. Nikiforos informuje Renę o swojej decyzji. Temida wyjaśnia Mirsini swoje stanowisko, podczas gdy Meletis opuszcza Avantes. Petros pomaga Varouxisowi opuścić kraj. Mimo to Varouxis nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Dzikie Pszczoły odc. 382 streszczenie

Wszyscy są zaniepokojeni po tym, jak Varouxis zbombardował Avantes. Po spotkaniu Nikiforosa i Reny ich przyszły ślub stoi pod znakiem zapytania. Czy zostanie odwołany? Konstantis z pomocą Lefterisa próbuje wesprzeć Drosso po jej zwolnieniu z filmu Dakisa. Duniasz aresztuje Lambrosa, Prokopisa i Petrosa za zamach bombowy. Xanthos wykorzystuje okazję do zorganizowania zabójstwa Zachosa.

Dzikie Pszczoły odc. 383 streszczenie

Cała wioska jest zaniepokojona aresztowaniem Lambrosa, Petrosa i Prokopisa. Zachos mimo sprzeciwu Maro postanawia wyjechać na Cypr. Assimina martwi się o Petrosa, podczas gdy Nikiforos wyznaje jej miłość. Meletis wyjaśnia Zoe i Aimilii swoje zamiary wobec Koriny. Kawiarnia świętuje odejście Zachosa, ale Akylas ma inne plany.

Dzikie Pszczoły odc. 384 streszczenie

Nikiforos wyznaje swoją miłość i postanowienia Assiminie. Czy ona zgodzi się dać ich związkowi jeszcze jedną szansę? Zachos prosi Maro, aby pojechał z nim na Cypr, ale atak Akylasa niweczy ich plany. W prefekturze Sevastos i reszta akcjonariuszy spotykają się z następcą Zachosa i zostają poinformowani o ostatecznej decyzji ministerstwa. Jednak w Diafani wybuchnie jeszcze inna bomba.

Dzikie Pszczoły odc. 385 streszczenie

Służba Bezpieczeństwa szuka Orfanidisa po wybuchu w domu Likogiannisa. Nikiforos i Konstantis proszą akcjonariuszy o więcej czasu, ale Rena odmawia współpracy. Doukas i Mirsini przygotowują swoje dzieci na ostateczną klęskę. Korina ogłasza Akylasowi zerwanie z Meletisem, który opuszcza dom. Dakis informuje Drosso, że pozwie ją do sądu o odszkodowanie, ale Nondas jest innego zdania.

Dzikie Pszczoły odc. 386 streszczenie

Wysiłki Sevastosa, aby opóźnić projekt lotniska, nie przyniosły rezultatu. Doukas i Mirsini opracowują ryzykowny plan, aby uniknąć utraty fortuny. Pinelopi odkrywa ważny szczegół w portfelu Meletisa, podczas gdy romans między Koriną i Babisem zostaje ujawniony członkowi rodziny Megaritis. Nikiforos postanawia zaangażować się w sprawę raportu Ksantosa.

Polska - Francja online za darmo

Kamerun – Brazylia online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 768 streszczenie szczegółowe