Strona głównaSerialeDzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 422, 423

Dzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 422, 423

Dzikie Pszczoły odc. 422, 423 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Dzikie Pszczoły na VOD dostępny jest po premierze w TVP 1.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Dzikie Pszczoły po polsku?

Serial Dzikie Pszczoły po polsku można oglądać w telewizji TVP Kobieta, gdzie wyemitowane będą wszystkie odcinki (początkowo serial leciał na TVP1.

Dzikie Pszczoły w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w czwartek premiera odcinka 422. W kolejnych dniach nastąpi emisja Dzikie Pszczoły 423, 424

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? W Grecji powstały dwa sezony. Łącznie wyemitowano 244 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Dzikie Pszczoły po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły 419 streszczenie

Ntounias zamiast sojusznikiem, staje się wrogiem Akylasa. Udaje mu się uratować Aimilię. Bierze jako zakładnika Akylasa, aby uciec jego ludziom. Zachos, Petros i Aggelos podążają za nimi do lasu. Tej nocy zostaje przelana krew. Następnego ranka wszyscy liczą zmarłych i zaginionych.

Dzikie Pszczoły 420 streszczenie

Pinelopi i Antigoni przekonują Aspazję do złożenia zeznań. Aresztowanie Doukasa i Meletisa jest już bliskie. Eleni i Doukas mają nieoczekiwane spotkanie na ziemiach Giorgisa i stare porachunki wydają się być rozstrzygnięte na dobre. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 421 streszczenie

Lambros wszędzie szuka zaginionej Eleni. Czy uda mu się ją odnaleźć? Wszyscy mieszkańcy Diafani starają się mu w tym pomóc. Mirsini, zdruzgotana ostatnimi rewelacjami, musi zdecydować, czy jej zmarły syn, Sergios, był ofiarą, czy złoczyńcą. Jak sobie z tym poradzi?

Dzikie Pszczoły 422 streszczenie

Pinelopi zostaje skonfrontowana z prawdą o Meletisie. Jest w szoku. Jak sobie z tym poradzi? Akylas zdaje sobie sprawę, że jest osaczony i przygotowuje się do ostatecznej bitwy. Czy uda mu się ją wygrać? Mieszkańców wioski czeka ogromne zaskoczenie. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 423 streszczenie

Niestety Dzikie Pszczoły odc. 423 nie zostanie wyemitowany, ponieważ 422 to ostatni odcinek serialu.