Dzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 230, 231, 232

Dzikie Pszczoły odc. 230, 231, 232 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Dzikie Pszczoły na VOD dostępny jest po premierze w TVP 1.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Dzikie Pszczoły po polsku?

Serial Dzikie Pszczoły po polsku można oglądać w telewizji TVP Kobieta, gdzie wyemitowane będą wszystkie odcinki (początkowo serial leciał na TVP1.

Dzikie Pszczoły w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w poniedziałek premiera odcinka 230. W kolejnych dniach nastąpi emisja Dzikie Pszczoły 231, 232, 233

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial? W Grecji powstały dwa sezony. Łącznie wyemitowano 244 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Dzikie Pszczoły po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły 229 streszczenie odcinka

Nestoras zostaje aresztowany. Aggelos próbuje przekonać mężczyznę, aby powiedział prawdę. Ourania widzi, że wszystkie jej wysiłki idą na marne. Assimina i Nikiforos muszą skonfrontować się ze swoimi rodzinami po decyzji o przeprowadzce do Paryża. Drosso i Konstantis postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Co z tego wyniknie?

Dzikie Pszczoły 230 streszczenie odcinka

Eleni przygotowuje się do procesu przeciwko Voskarisowi. Proussalis zostaje uwolniony. Sokratis jest przytłoczony strachem przed reakcjami Doukasa. Kłótnie Ouranii i Kiriakosa nie mają końca. Sergios jest podekscytowany przeprowadzką do Paryża. Ale czy Drosso powiedziała ostatnie słowo?

Dzikie Pszczoły 231 streszczenie odcinka

Nikiforos próbuje pokazać Assiminie, że wyjazd do Paryża jest najlepszym rozwiązaniem. Przygotowują się do przeprowadzki. Czy uda im się wyjechać, zanim Konstantis i Drosso dowiedzą się o ich planie? Themelis boi się zemsty Doukasa i stara się trzymać Domnę z dala od Meletisa. Jest zdeterminowany, aby zabrać córkę i zniknąć. Czy uda mu się zrealizować plan?

Dzikie Pszczoły 232 streszczenie odcinka

Domna dzwoni do Meletisa i Annette, aby ogłosić im coś bardzo ważnego. Nadchodzi dzień procesu. Eleni ma nadzieję na sprawiedliwość. Doukas spotyka się z Sokratisem. Nikiforos i Assimina kontynuują przygotowania do potajemnego wyjazdu do Paryża. Czy im się to uda, czy ich plan zostanie ujawniony?

Dzikie Pszczoły 233 streszczenie odcinka

Domna szuka swojego ojca, którego nigdzie nie ma. Ogłoszenie przez policję, że Themelis został znaleziony martwy, wywołuje wiele pytań. Kobieta jest przekonana, że było to morderstwo. Drosso postanawia złożyć pozew przeciwko Assiminie i Nikiforosowi. Para próbuje ułożyć swoje życie na nowo z dzieckiem. Czy Sergios jest gotowy zamieszkać na stałe w obcym kraju?

Dzikie Pszczoły 234 streszczenie odcinka

Assimina dowiaduje się, że Drosso podjęła kroki prawne. Obie siostry walczą o dziecko. Trwa proces przeciwko Voskarisowi. Sofoula dostrzega, jaki naprawdę jest jej mąż. Doukas wspiera Domnę. Wszyscy w wiosce wciąż szukają Eftichisa. Ourania dowiaduje się, że Sergios jest w rzeczywistości synem Drosso. Jak zareaguje? Czy Meletis dowie się prawdy o tym, kim był Themelis?

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P