w ,

Dzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 80, 81, 82

Dzikie Pszczoły odc. 80, 81, 82 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Dzikie Pszczoły na VOD dostępny jest po premierze w TVP 1.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Dzikie Pszczoły po polsku?

Serial Dzikie Pszczoły po polsku – wszystkie odcinki wyemituje TVP 1. Grecki serial kostiumowy został włączony do letniej ramówki. Odc. 80 obejrzeć można w poniedziałek 25 października.

Dzikie Pszczoły w TVP 1 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial? W Grecji powstały dwa sezony. Łącznie wyemitowano 244 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP 1. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji TVP1 nie są dostępne, a jedynie w internecie. Gdzie obejrzeć serial Dzikie Pszczoły po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły 80 streszczenie odcinka

Rozwścieczony Meletis katuje Kleomenisa, a ten postanawia obrócić to na swoją korzyść. Mówi Doukasowi, że Meletis kocha Pinelopi i pobił go z zazdrości. Meletis opowiada, jak było naprawdę, ale Doukas mu nie wierzy i wymierza mu straszną karę.

Dzikie Pszczoły 81 streszczenie odcinka

Wychodzą na jaw wszystkie skrywane romanse. Doukas dowiaduje się, że Meletis jest zakochany w jego córce i postanawia uwięzić swojego podwładnego. Pagona domyśla się, że jej mąż ma romans z Uranią. Eleni śledzi Drosso i obserwuje jej potajemne spotkanie z Nikiforosem. Przeszukując pokój siostry, znajduje list z wyznaniem miłości. Domyśla się, że Drosso jest w ciąży z Nikiforosem. W Diafani rozpoczyna się kampania przed wyborami na burmistrza. Fryzjer Prokopis postanawia konkurować z Toliasem i przygotowuje komunistyczne przemówienie. Pani Despo chce znaleźć żonę dla syna – sierżanta Proussalisa. Swatka, pani Rizo przedstawia listę kandydatek. Eleni nie może się pogodzić z tym, że Drosso urodzi dziecko męża Assiminy. Urządza awanturę, po której zrozpaczona Drosso obcina sobie włosy. Kleomenis dokonuje gwałtu na żonie, Pinelopi.

Dzikie Pszczoły 82 streszczenie odcinka

Eleni żąda, aby Nikiforos natychmiast wyjechał do Paryża i nigdy nie zdradził Assiminie prawdy o dziecku Drosso. Nestorasowi udało się odnaleźć Vassiliki, położną, która przed laty przyjmowała poród Anette. Dowiaduje się, że dzieckiem zaopiekowała się uboga rodzina z Aten. W obawie o stan zdrowia Drosso, Assimina chce odłożyć na później przeprowadzkę do Paryża. Nikiforos oznajmia Eleni, że zostaje w Diafani, aby być blisko dziecka. Eleni opowiada Drosso o rodzinnej tragedii, romansie ich mamy z Miltiadisem. Drosso nie może uwierzyć, że Nikiforos może być jej kuzynem.

Dzikie Pszczoły 83 streszczenie odcinka

Nikiforos nie chce jednak wyjechać do Paryża, postanawia zostać blisko dziecka. Zamierza również wyznać Assiminie całą prawdę, mimo zażartego sprzeciwu Eleni, która jest przekonana, że ujawniona prawda zniszczy całą rodzinę.

Dzikie Pszczoły 84 streszczenie odcinka

Anette nadal poszukuje syna. Nestorasowi udało się namierzyć położną, która przekazała dziecko przybranym rodzicom. Ona sama jest już w podeszłym wieku i chora, ale jej dzieci obiecują pomoc w poszukiwaniach. Fotis, wtyczka Doukasa, robi wszystko, żeby zniechęcić rolników do spółdzielni. Nikiforos wyznaje żonie całą prawdę.

Serial Dzikie Pszczoły zwiastun

Elif 1070 i 1071 streszczenie

Elif odc. 1077, 1078 streszczenie po polsku. Dzisiejszy odcinek, powtórki VOD

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 137, 138, 139 streszczenie szczegółowe odcinków. Powtórki na VOD TVP