w ,

Dzikie Pszczoły ile odcinków. Streszczenia odc. 23, 24, 25, 26

Dzikie Pszczoły odc. 23, 24, 25, 26 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Dzikie Pszczoły na VOD dostępny jest po premierze w TVP 1.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Dzikie Pszczoły po polsku?

Serial Dzikie Pszczoły po polsku – wszystkie odcinki wyemituje TVP 1. Grecki serial kostiumowy został włączony do letniej ramówki. Odc. 23 obejrzeć można w środę.

Dzikie Pszczoły w TVP 1 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial? W Grecji powstały dwa sezony. Łącznie wyemitowano 244 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP 1. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji TVP1 nie są dostępne, a jedynie w internecie. Gdzie obejrzeć serial Dzikie Pszczoły po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Dzikie Pszczoły streszczenia odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły 22 streszczenie

Assimina zręcznie tłumaczy Nikiforosowi słowa, które nieopatrznie wypowiedziała w tawernie o poślubnej nocy Sergiosa i Eleni. Zaniepokojony Nikiforos dopytuje jednak Eleni, a ich rozmowę podsłuchuje Thomas. Przyłapuje go na tym Drosso. Eleni odmawia sprzedaży ziemi prawnikom inwestorów, co wzbudza złość niektórych mieszkańców Diafani. Lambros po raz kolejny wyznaje Eleni, że jest dla niego wszystkim. Doukas żąda od burmistrza, by sprawił, że Lambros opuści Diafani.

Dzikie Pszczoły 23 streszczenie

Nikiforos broni Assiminy przed obelgami matki, której udziela ostrej reprymendy. Mirsini odchorowuje zachowanie syna, bo uznaje, że jest dla rodziny stracony. Burmistrz, na polecenie Doukasa, szuka haka na Lambrosa. Zmusza sierżanta, żeby zrewidował bibliotekę szkolną w poszukiwaniu niewskazanych książek. Część mieszkańców próbuje skłonić Eleni do sprzedaży ziemi, wierząc że inwestycje poprawią ich byt.

Dzikie Pszczoły 24 streszczenie

Ludzie Dukasa straszą i szantażują Eleni. Assimina zrywa zaręczyny z Nikiforosem, bo wierzy, że tak będzie dla niego lepiej. Burmistrz prosi Sierżanta o przeprowadzenie rewizji w szkolnej bibliotece. Znajdują tam komunistyczne książki, zakazane w Grecji. Lambros boi się, że straci prawo wykonywania zawodu nauczyciela. Okazuje się, że te same książki ukradziono wcześniej Prokopisowi. Tomas oświadcza się Eleni.

Dzikie Pszczoły 25 streszczenie

Mirsini i Tomas umawiają się, że za każdym razem zostawią tasiemkę w umówionym miejscu, kiedy będą chcieli się ze sobą spotkać. Mirsini pisze list do syna, w którym odwodzi go od małżeństwa z Assimną. Ostrzega, że zostanie pozbawiony finansowego wsparcia ojca. Nikiforos przychodzi do domu po swoje rzeczy i daje się namówić na wspólne z ojcem polowanie.

W retrospekcji widzimy Diafani w 1940 r. i poznajemy przeszłość rodziców Eleni. Matka, Valentini, miała romans z Miltiadisem. Owocem tego związku jest Drosso. Miltiadis za namową ojca zostawił ciężarną Valentini i zrozpaczony wstąpił do wojska. Jego brat, Dukas, powiedział ojcu Eleni o ukrywanym romansie. Sierżant informuje Lambrosa, że jest uwolniony od zarzutów, bo ktoś podłożył zakazane książki w szkolnej bibliotece. Eleni, widząc rozpacz siostry, sporządza umowę darowizny, w której przepisuje Assiminie ziemię. Chce, żeby Assimina była szczęśliwa i wyszła za Nikiforosa.

Mecz Świątek dzisiaj na żywo online

Świątek – Badosa online. Mecz Igi Świątek na żywo, transmisja za darmo

Kozacka Miłość 152

Kozacka Miłość odc. 149, 150, 151 streszczenie, ostatni odcinek VOD