w

Dziedzictwo odc. 244 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 244 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 26 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 244 streszczenie odcinka

Pomimo kłótni Neslihan i Frata, kobieta postanawia pomóc Sultan w porządkach domowych. Podczas przypadkowego zamknięcia się w pokoju, dochodzi do kolejnej kłótni. Ikbal proponuje Belgin pieniądze za podanie Seher leku, który sprawi, że przestanie chodzić. Grozi, że ujawni tajemnicę kobiety, która kiedyś coś podobnego zrobiła. Belgin brakuje odwagi, aby wyznać wszystko Yamanowi. Sultan nakłada na Ibrahima długą listę obowiązków domowych. Seher dowiaduje się, że niespodzianką od Yamana jest wspólny wyjazd za granicę.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 244?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 244 wyemitowany zostanie w wtorek, 26 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 244 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 244 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 243 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 245 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD