w

Dziedzictwo odc. 245 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 245 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 27 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 245 streszczenie odcinka

Po rozmowie z Cengerem Neslihan uświadamia sobie swoją winę w konflikcie z Fratem i decyduje się spotkać z nim. Frat także pragnie pojednania z przyjaciółką. Zuhal zdobywa poparcie współwięźniów i zostaje liderką celi, a Seher boryka się z koszmarami związanymi z lękiem przed lataniem. Ibrahim ma problemy z obowiązkami domowymi, ale postanawia udowodnić Sultanowi i pozostałym domownikom, że może samodzielnie prowadzić dom. Przed wyjazdem na lotnisko Belgin podaje Seher ostatni zastrzyk, który powoduje nagłą utratę kontroli nad nogami. Ikbal płaci Belgin, by doprowadziła Seher do całkowitego paraliżu.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 245?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 245 wyemitowany zostanie w środę, 27 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 245 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 245 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 244 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 246 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD