w

Dziedzictwo odc. 233 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 233 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 11 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 233 streszczenie odcinka

Seher, wzruszona listem od Yamana, postanawia napisać do niego również. Sultan nie może znieść bałaganu w domu, dlatego Neslihan proponuje pomóc jej w prowadzeniu rezydencji, co cieszy Frata. Yaman przygotowuje niespodziankę dla Seher, aranżując wnętrze jednego z pomieszczeń na cukiernię, w której poznali się rodzice dziewczyny. Seher jest zdumiona, że udało mu się odtworzyć smak budyniu z jej dzieciństwa. Para spędza razem romantyczne chwile. W międzyczasie Ikbal zleca zabójstwo Seher.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 233?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 233 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 11 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 233 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 233 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 232 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

The Traitors powtórki online

The Traitors. Zdrajcy” odc. 1 online. Gdzie oglądać powtórki w internecie?