w

Dziedzictwo odc. 232 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 232 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 8 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 232 streszczenie odcinka

Frat, Ibrahim i Czarna starają się przekonać Alego do powrotu do służby, lecz ten początkowo decyduje się zrezygnować z pracy w policji. Jednak po rozmowie z komendantem zmienia zdanie. Ikbal obiecuje siostrze, że pomaga jej wyjść z więzienia. Yaman postanawia odbudować relację z Seher, prosiąc o pomoc Cengera, który opowiada mu historię miłości swoich rodziców. Ta historia inspiruje Yamana do walki o swoje uczucie i zaczyna od napisania do Seher listu.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 232?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 232 wyemitowany zostanie w piątek, 8 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 232 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 232 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 231 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 233 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD