w

The Traitors. Zdrajcy” odc. 1 online. Gdzie oglądać powtórki w internecie?

The Traitors powtórki online

The Traitors odc. 1 online za darmo. Jak oglądać odcinki w internecie na żywo lub w formie powtórki VOD? Jest na to legalny sposób. Zobacz najważniejsze informacje o nowym programie telewizji TVN „The Traitors. Zdrajcy”.

The Traitors odc. 1 w TVN

W programie „The Traitors. Zdrajcy” uczestnicy zostają podzieleni na dwie frakcje: „Zdrajców” i „Lojalnych”, którzy rywalizują o nagrodę pieniężną poprzez przejście przez serię wyzwań. W malowniczym zamku, uczestnicy muszą wykonywać różne zadania, za które są hojnie nagradzani, a wszystko odbywa się pod osłoną nocy, gdzie zdrajcy eliminują lojalnych. Lojalni mają za zadanie wykryć i wypędzić zdrajców z zamku, zanim oni ich wyeliminują. Program to nie tylko historia o podstępie, manipulacji i kłamstwie, ale także o inteligencji, strategii i zaufaniu, gdzie uczestnicy muszą wykazać się sprytem i umiejętnościami interpersonalnymi, aby przetrwać i zwyciężyć w tej emocjonującej rywalizacji.

The Traitors odc. 1 wyemitowany zostanie w środę 28 lutego o godzinie 21:35 w telewizji TVN.

Odcinek 1 programu „The Traitors. Zdrajcy” to emocjonujące wprowadzenie do gry, która oferuje uczestnikom szansę wygrania pokaźnej nagrody pieniężnej. Po przyjeździe do malowniczego zamku w Mielmont, prowadząca Malwina Wędzikowska spotyka się z uczestnikami, wprowadzając ich w świat podstępu, manipulacji i rywalizacji.

W pierwszym odcinku widzowie mogą śledzić moment wyboru zdrajców spośród uczestników oraz pierwsze zadanie, które stawia przed nimi wymagające wyzwanie. Uczestnicy muszą szybko dostosować się do nowej sytuacji, analizować swoje działania i podejmować decyzje, które będą miały wpływ na ich dalszy los w programie.

Ile odcinków ma program The Traitors. Zdrajcy?

The Traitors ile odcinków ma program? Sezon 1 składa się z trzynastu odcinków. Każdy z nich emitowany jest w środy o 21:35, co oznacza, że program będzie można oglądać do końca maja.

The Traitors online za darmo. Gdzie oglądać za darmo?

Jeśli chcecie obejrzeć odcinki The Traitors Zdrajcy online za darmo, to w środy od 21:35 można włączyć live streaming TVN. Telewizję za free można oglądać na WP Pilot lub Playerze.

Powtórki odcinków ze środy

Powtórki The Traitors dostępne są zarówno w telewizji, jak i internecie. Powtórka ze środy leci w sobotę o 13:10 w TVN i o 21:40 w TVN Style. W dowolnym momencie całe odcinki The Traitors. Zdrajcy można obejrzeć na Player.pl. Należy jednak wykupić specjalny pakiet.

O co chodzi w The Traitors. Zdrajcy?

Program „The Traitors. Zdrajcy” to nowy reality show emitowany przez TVN, w którym 24 uczestników rywalizuje o dużą nagrodę pieniężną. W trakcie gry uczestnicy są podzieleni na dwie grupy: „Lojalnych” i „Zdrajców”. Lojalni uczestnicy muszą współpracować, aby wykonywać zadania i zdobywać nagrody, jednocześnie starając się zidentyfikować i wyeliminować zdrajców z grona uczestników.

Zdrajcy, wybrani przez prowadzącą Malwinę Wędzikowską podczas spotkania przy okrągłym stole, mają za zadanie pozostać nieodkryci i eliminować lojalnych uczestników, aby przejąć kontrolę nad grą i podzielić się nagrodą. Program łączy elementy strategii, psychologii i umiejętności społecznych, gdyż uczestnicy muszą analizować każde słowo, gest i reakcję, aby przetrwać i zwyciężyć

Dziedzictwo odc. 233 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Mecze Widzewa na żywo

Wisła Kraków – Widzew Łódź online za darmo, transmisja TV, live stream. Gdzie oglądać mecz na żywo?