w

Dziedzictwo odc. 231 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 231 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 7 marca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 231 streszczenie odcinka

Z dnia na dzień relacje między Seher a Yamanem stają się coraz bliższe, a Yaman wyznaje kobiecie, że pragnie, aby ich małżeństwo było prawdziwe. Seher jest podekscytowana, ale również pełna obaw. Zuhal grozi Ikbal, że jeśli nie wyciągnie jej z więzienia, ujawni nagranie Yamanowi. Ikbal dowiaduje się, że to Zuhal stała za jej porwaniem. Ciocia Sultan planuje podnieść na duchu Alego, który postanawia zacząć wszystko od nowa.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 231?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 231 wyemitowany zostanie w czwartek, 7 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 231 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 231 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 230 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 232 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD