w

Dziedzictwo odc. 220 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 220 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środę, 21 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 220 streszczenie odcinka

Sultan organizuje listę gości na wesele. Ali prosi Kiraz o spotkanie, podczas którego dziewczyna ubiera się w piękną sukienkę swojej ciotki. Nedim i jego ludzie odnajdują Selima, a Seher chce wymierzyć mu sprawiedliwość. Yaman uświadamia sobie swoje błędy, a ekipa Alego odkrywa ucieczkę brata Kiraz z więzienia. Następnie Ali oświadcza się Kiraz, ale nagle padają strzały, a świeżo poślubiona Kiraz ginie na miejscu, a Ali strzela do Erdala.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 220?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 220 wyemitowany zostanie w środę, 21 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 220 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 220 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

Rekrut sezon 5

Rekrut sezon 5 na Netflix. Kiedy premiera?

Dziedzictwo odc. 221 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD