Rekrut sezon 5 na Netflix. Kiedy premiera?

Serial „Rekrut” zyskał popularność na platformie Netflix, gdzie widzowie mogą oglądać jego cztery sezony. Po premierze czwartego sezonu na Netflix w styczniu, fani z niecierpliwością oczekują na piątą odsłonę serii.

Serial Rekrut na Netflix

„Rekrut” to opowieść o Johnie Nolanie, granym przez Nathana Filliona, który w wieku 40 lat postanawia zmienić swoje życie i zostaje policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy rekrut, Nolan musi stawić czoła sceptycyzmowi i wyzwaniom związanym z pracą w policji. Pierwszy sezon serialu zadebiutował w 2018 roku, a od 31 stycznia 2024 roku na Netflixie dostępne są cztery sezony. W Stanach Zjednoczonych emitowany jest już sezon szósty.

Na filmweb serial ma ocenę 7,4.

Rekrut sezon 5 kiedy premiera na Netfliksie?

Pierwsze cztery sezony „Rekruta” składają się z 76 odcinków, a piąty sezon, który liczy 22 odcinki, jest dostępny na platformie Canal+ Online. Chociaż w USA trwa emisja sezonu szóstego, w Polsce nie jest on jeszcze dostępny. Nie ma oficjalnych informacji na temat daty premiery piątego sezonu na Netflix. Widzowie, którzy chcą kontynuować oglądanie, powinni skorzystać z oferty Canal+ Online.

Serial „Rekrut” jest również emitowany w telewizji, gdzie obecnie na kanale AXN można oglądać sezon czwarty.

Obsada serialu

W „Rekrucie” występują:

  • Nathan Fillion jako John Nolan
  • Alyssa Diaz jako Angela Lopez
  • Richard T. Jones jako Wade Grey
  • Titus Makin Jr. jako Jackson West
  • Melissa O’Neil jako Lucy Chen
  • Eric Winter jako Tim Bradford
  • Mekia Cox jako Nyla Harper

Na chwilę obecną, fani serialu „Rekrut” muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ogłoszenie daty premiery sezonu piątego na Netflix.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ