w

Dziedzictwo odc. 221 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Serial Dziedzictwo odc. 221 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 22 lutego. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 221 streszczenie odcinka

Yaman postanawia szczerze porozmawiać z Seher, mówiąc jej prawdę o odejściu matki i wyznając, że to miało ogromny wpływ na jego osobowość. Bliscy są w szoku po tragicznej śmierci Kiraz, a Ali załamuje się. Selim zaskakuje Ikbal, nie zdradzając wspólniczek. Zuhal cierpi w więzieniu, gdzie wszystko jej przeszkadza, a przywódczyni osadzonych, Melahat, zmusza ją do służenia innym.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 221?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 221 wyemitowany zostanie w czwartek, 22 lutego o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 221 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 221 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

Dziedzictwo odc. 220 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD

Dziedzictwo odc. 222 streszczenie szczegółowe. Oglądaj odcinek na VOD