Serial Dziedzictwo 313 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 12 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 313 streszczenie odcinka

Semra desperacko próbuje dowiedzieć się o poszukiwaniach Yasemin, ale Duygu boi się wyjawić matce, że dziewczyna nie żyje. Półprzytomny diler nuci piosenkę znaną Yasemin. Komisarz jest przekonany, że zabita dziewczyną jest jej siostra, jednak Ali wciąż ma wątpliwości. Seher i Yaman odwiedzają grób Kevser. Mężczyzna wyznaje powód wzięcia winy za jej śmierć, ale Seher nie może mu wybaczyć. Yaman jest załamany, oboje szukają wsparcia u Arifa. Seher wraca do rezydencji, zostawiając przeszłość za sobą.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 313?

Turecki serial Dziedzictwo 313 wyemitowany zostanie w piątek, 12 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 313 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 313 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj