Serial Dziedzictwo 314 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 15 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 314 streszczenie odcinka

Semra czeka z niecierpliwością na wieści o swojej zaginionej córce. Duygu boi się przekazać jej złe wieści, obawiając się, że to będzie dla niej zbyt trudne do przeżycia. Komisarz uważa, że to przez nią Yasemin zniknęła, co doprowadza ją do rozpaczy myśl o możliwej śmierci siostry. Ali stara się ją pocieszyć. Ziya rozmawia z Seher, próbując przekonać ją do wybaczenia Yamanowi, ale ona w końcu ujawnia prawdę o śmierci swojej siostry wszystkim mieszkańcom rezydencji.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 314?

Turecki serial Dziedzictwo 314 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 15 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 314 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 314 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj