Serial Dziedzictwo 310 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 9 lipca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 310 streszczenie odcinka

Nieobecność szefa i komisarz Duygu martwi ekipę Alego. Tymczasem Ali ukrywa fakt, że został postrzelony. Yaman toleruje chłodne zachowanie Seher. Nedim śledzi samochód lekarki. Ciek podsłuchuje rozmowę Yamana i natychmiast informuje o tym Zuhal. Yaman pośpiesznie udaje się pod wskazany przez Nedima adres. Seher decyduje się skorzystać z okazji i ucieka z rezydencji.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 310?

Turecki serial Dziedzictwo 310 wyemitowany zostanie w wtorek, 9 lipca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 310 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 310 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj