Serial Dziedzictwo 300 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 25 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 300 streszczenie odcinka

Duygu rozpoznaje bransoletkę swojej siostry na zdjęciu związane z gangu narkotykowym i przekonuje Alego, aby zaangażować ją w sprawę. Seher zastanawia się, czy przekazać Fratowi zdjęcia obciążające Yamana, który ją uratował podczas strzelaniny. Yaman ma wyrzuty sumienia, że nie wierzył w niewinność Kevser, a mimo zaleceń lekarzy rusza za Camgözem, jednak zostaje złapany przez policję. Po powrocie do domu Yaman zaczyna gorączkować z powodu zakażenia. Duygu boi się powiedzieć matce, że znalazła ślad Yasemin.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 300?

Turecki serial Dziedzictwo 300 wyemitowany zostanie w wtorek, 25 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 300 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 300 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj