Serial Dziedzictwo 299 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 24 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 299 streszczenie odcinka

Seher decyduje się nie używać zdjęć przeciwko Yamanowi, ale Frat prosi ją o wyłapywanie informacji wskazujących na przemyt. Nedim namierza poszukiwanego kierowcę, który trafia do magazynu. Seher słyszy rozmowę ludzi Nedima i jest przekonana, że chodzi o przemyt, więc śledzi Yamana. Podczas przeprowadzki Duygu odmawia pomocy Ibrahimowi i Fratowi, co prowadzi do przepychanki z Alicem, który podejrzewa ją o ukrywanie czegoś. Pobity kierowca, który zdradził Yamanowi romans z Kevser, dowiaduje się o śmierci Ikbal. Seher oskarża Yamana o nieufność wobec jej siostry i wysyła Fratowi zdjęcia z bronią. W magazynie dochodzi do strzałów.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 299?

Turecki serial Dziedzictwo 299 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 24 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 299 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 299 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj