Serial Dziedzictwo 301 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 26 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 301 streszczenie odcinka

Semra myśli, że Duygu to Yasemin i karmi ją, co zostaje zauważone przez Ali. Seher opiekuje się chorym Yamanem, który w gorączce wyznaje niewinność, lecz po powrocie do świadomości zmienia zdanie. Do rezydencji przyjeżdża Zuhal z Ciek, który ma szpiegować. Neslihan okazuje sympatię w stosunku do Zuhal, ale Yaman i Cenger są podejrzliwi. Zuhal próbuje przekonać ich, że się zmieniła. W międzyczasie Seher wyjawia Yamanowi, że strzeliła do niego, a Yusuf przypadkowo to słyszy. Yaman chce znaleźć lekarkę sądową, by udowodnić, że to Ikbal jest morderczynią Kevser. Duygu podczas akcji myśli, że widzi swoją siostrę i w emocjach psuje akcję.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 301?

Turecki serial Dziedzictwo 301 wyemitowany zostanie w środa, 26 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 301 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 301 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj