Serial Dziedzictwo 298 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 18 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 298 streszczenie odcinka

Yaman próbuje pomóc Zyi przypomnieć sobie dzień śmierci Kevser, ale mężczyzna nadal nie pamięta traumatycznych wydarzeń. Lekarka sugeruje Yamanowi, że powrót do domu mógłby Ziyi pomóc. Seher idzie na plac zabaw z Yusufem, nie zdając sobie sprawy, że jest obserwowana przez Camgoza. Gdy Yaman każe im wrócić do domu, Seher stawia opór, ale ostatecznie dowiaduje się, że Yaman zrobił wszystko, by ją uratować. Sultan składa skargę na Semrę, ale po rozmowie z Duygu postanawia wycofać ją i zaprasza kobiety na kolację.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 298?

Turecki serial Dziedzictwo 298 wyemitowany zostanie w wtorek, 18 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 298 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 298 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj