Serial Dziedzictwo 297 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 14 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 297 streszczenie odcinka

Yaman postanawia poznać prawdę na temat udziału Ikbal w zabójstwie Kevser i każe szukać kierowcy podejrzewanego o romans z ofiarą. Seher nie może przesłać obciążających zdjęć Yamana na swój telefon. Camgöz nie potrafi wybaczyć Yamana za ostatni cios i planuje zemstę na jego żonie. Yaman ostrzega Seher przed niebezpieczeństwem, które jednak ignoruje. Duygu decyduje się znaleźć nowe miejsce zamieszkania, a Ali bezskutecznie próbuje przeprosić ją za ostre słowa Sultan. Semra ponownie dostaje atak i zamyka Nurten w domu, a następnie napada na Sultan. Ta zwraca się o pomoc do Alego.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 297?

Turecki serial Dziedzictwo 297 wyemitowany zostanie w piątek, 14 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 297 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 297 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj