Serial Dziedzictwo 296 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 13 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 296 streszczenie odcinka

Po operacji istnieje ryzyko, że Zuhal nie będzie mogła chodzić. Seher namawia Yamana, aby po wyjściu ze szpitala zamieszkała w rezydencji. Duygu ponownie odmawia pomocy Alego, który proponuje zastąpić ją przy obowiązkach, aby mogła szukać domu. Firat znajduje w aktach informacje sugerujące udział Yamana w handlu bronią. Seher obiecuje znaleźć dowody. Yaman odkrywa na telefonie mężczyzny zdjęcia, które mogą go pogrążyć. Po odsłuchaniu nagrania od Zuhal jest w szoku, gdyż zdaje sobie sprawę, że to Ikbal może być prawdziwą morderczynią Kevser. Seher i Duygu idą razem na kawę, dzieląc się smutnymi wspomnieniami ze swojego życia. Okazuje się, że Nurten i Sultan mają wspólne korzenie. Sultan informuje dziewczynę o dostępnym domu w ich sąsiedztwie, a Nurten daje znać Duygu.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 296?

Turecki serial Dziedzictwo 296 wyemitowany zostanie w czwartek, 13 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 296 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 296 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj