Serial Dziedzictwo 293 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 293 streszczenie odcinka

Seher jest rozgniewana, że Yaman ponownie ją uratował. Ziya stara się przypomnieć dzień śmierci Kevser. Podwładni Alego protestują przeciwko nowej komisarz Duygu, decydują się na włoski strajk. Zuhal wyraża skruchę i przekazuje nagranie obciążające Ikbal. Po odwiedzeniu Ziyi w szpitalu, Yaman obawia się, że brat przyzna się do zabójstwa Kevser.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 293?

Turecki serial Dziedzictwo 293 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 293 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 293 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj