Serial Dziedzictwo 294 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w wtorek, 11 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 294 streszczenie odcinka

Yaman przerywa rozmowę Seher z Ziyą w obawie, że brat przyzna się do zabicia Kevser. Ali dowiaduje się, że śledztwo w jego sprawie umorzono, co cieszy wszystkich. Zuhal ratuje Yusufa przed potrąceniem przez samochód, ale sama odnosi poważne obrażenia i przechodzi operację. Semra czuje żal do córki za zabranie jej do Stambułu. Duygu przerywa poszukiwania domu, gdy dowiaduje się o spotkaniu osób z gangu narkotykowego i chce samodzielnie stawić im czoło, co prowadzi do wybuchu strzelaniny.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 294?

Turecki serial Dziedzictwo 294 wyemitowany zostanie w wtorek, 11 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 294 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 294 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj