Serial Dziedzictwo 292 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 7 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 292 streszczenie odcinka

Podczas przesłuchania Metin próbuje zmusić Seher do przyznania się do winy, jednak Yaman niespodziewanie wchodzi do sali. Dla dobra Yusufa, Seher zmuszona jest złożyć fałszywe zeznania. Tymczasem Duygu szuka zaginionej matki, a okazuje się, że kobieta pomyliła ją z własną córką Yasemin. Duygu udaje się załagodzić sytuację, a Seher i komisarz okazują się starymi znajomymi. Dzięki wierze Duygu w niewinność Seher, ta zostaje szybko zwolniona z aresztu. Zuhal próbuje zdobyć względy Yamana, udając skromną i uczciwą kobietę podczas spotkania z Nedimem.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 292?

Turecki serial Dziedzictwo 292 wyemitowany zostanie w piątek, 7 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 292 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 292 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj