Serial Dziedzictwo 291 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 6 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 291 streszczenie odcinka

Ali i ekipa wyruszają na akcję, podczas gdy Duygu zajmuje się sprawą Kirimlego i odkrywa rozbieżności między dowodami a raportem. Seher próbuje utrudnić życie Yamanowi i trzymać go z dala od Yusufa, ale chłopiec dzielnie szuka kontaktu ze swoim stryjem. Gdy policja aresztuje Seher za usiłowanie morderstwa, kobieta podejrzewa, że to Yaman na nią doniósł. Duygu doprowadza do zawieszenia Ale, a potem dowiaduje się, że jej matka uciekła z hotelu, by pójść po nią do szkoły. Cenger informuje Yamana o aresztowaniu Seher i ten natychmiast rusza na posterunek. Seher jest gotowa wyznać prawdę.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 291?

Turecki serial Dziedzictwo 291 wyemitowany zostanie w czwartek, 6 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 291 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 291 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj