Serial Dziedzictwo odcinek 290 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa 5 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo 290 streszczenie odcinka

W 290. odcinku serialu Dziedzictwo Duygu nie zamierza rezygnować z śledztwa w sprawie zatajenia dowodów i kontynuuje dochodzenie w sprawie zamachu na Yamana. Seher i Yusuf wracają do rezydencji, co cieszy wszystkich oprócz Seher. Adalet przygotowuje ulubione dania chłopca, a Seher postanawia pozbyć się wszystkiego, co ją łączy z Yamanem. Pomimo ataków Seher, Yaman nadal trwa w nadziei, że uda mu się odzyskać jej miłość. Ibrahim i Frat skarżą się na nową komisarz u ciotki Sultana. Duygu przeniosła się z Ankary z chorą matką, co przysparza jej żalu do córki.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo odc. 290 w TV?

Dziedzictwo odcinek 290 wyemitowany zostanie w środę, 5 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 290 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 290 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj