Serial Dziedzictwo (287) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 31 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (287) streszczenie odcinka

Seher podejrzewa, że Yaman wreszcie ich odnalazł. Ali i Duygu nie potrafią dogadać się, a reszta ekipy nie lubi nowej, stanowczej komisarz. Czarna postanawia zorganizować dla niej serdeczne powitanie, lecz Duygu reaguje agresywnie i krytykuje metodę pracy zespołu. Seher postanawia wykupić naszyjnik za zarobione pieniądze, ale okazuje się, że Yaman ją uprzedził. Mimo to, decyduje się oddać biżuterię. Seher nie potrafi ukryć swojej wściekłości i żalu wobec mężczyzny, ale on zachowuje spokój. Wiedząc, że to Seher zadzwoniła po karetkę, Yaman cierpliwie czeka na powrót jej uczuć. Yusuf, widząc stryja, jest zachwycony.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (287)?

Turecki serial Dziedzictwo (287) wyemitowany zostanie w piątek, 31 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (287) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (287) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Oryginalny tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj