Serial Dziedzictwo (286) streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 30 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo (286) streszczenie odcinka

Podczas poszukiwań, Yaman trafia do pensjonatu Cemala, który nie ujawnia prawdy, ostrzeżony przez Fikreta. Ali i jego ekipa przeprowadzają planowaną akcję mającą na celu rozbicie gang przemytniczy. Niespodziewanie pojawia się tajemnicza kobieta, która okazuje się być nową członkinią zespołu – komisarz Duygu. Seher jest zaniepokojona widząc wszędzie symbole przypominające jej Yamana. Mężczyzna wraz z Nedimem opuszcza miasteczko, ale po skosztowaniu ciasteczek cytrynowych upieczonych przez Seher, wraca natychmiast po tym, jak dowiaduje się, że jego ukochana i bratanek są w nadmorskiej miejscowości. Widząc szczęśliwą Seher i radosnego Yusufa, ogarnia go smutek i poczucie winy.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo (286)?

Turecki serial Dziedzictwo (286) wyemitowany zostanie w czwartek, 30 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo (286) VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo (286) VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Turecki tytuł serialu to (Emanet).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj