Serial Dziedzictwo 288 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 3 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odcinek 288 streszczenie szczegółowe

Yusuf mówi Yamanowi o nowym życiu z Seher, który obserwuje warunki, w jakich mieszkają. Seher proponuje Yamanowi kawę po położeniu chłopca spać i wyznaje, że nie chce, by malec cierpiał. Planuje ucieczkę z Fikretem, ale Yaman odkrywa plan i zamienia filiżanki. Fikreta zakrada się pod dom Seher i ogłusza Yamana, by ta mogła uciec z Yusufem. Ali i jego ekipa mają trudności z porozumieniem się z Duygu.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo 288?

Turecki serial Dziedzictwo 288 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 3 czerwca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo 288 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo 288 VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj