w

Czerwona Królowa odc. 2 i 3 online. Streszczenie, oglądaj za darmo

Czerwona Królowa TVP 2

Czerwona Królowa online za darmo dostępna jest zarówno na VOD TVP, jak i jako live stream z TVP 2. Zobacz o czym jest to serial, ile ma odcinków, kiedy leci i przeczytaj streszczenie odcinków 1 i 2.

Czerwona Królowa leci w TVP 2 we wtorki o godzinie 21:50. Serial liczy 12 odcinków. W internecie można je oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online na żywo.

Powtórki można oglądać, podobnie jak wszystkie inne seriale z TVP, na VOD TVP (vod.tvp.pl). Odcinki publikowane są po emisji w TVP 2.

Czerwona Królowa odc. 2 streszczenie

Regina zaprzyjaźnia się z Augustą. Dzięki niej uczy się francuskiego i nabywa towarzyskiej ogłady. Pod wpływem profesorki dziewczyna postanawia rozpocząć studia na wydziale ekonomicznym. Podczas egzaminu poznaje Tatianę, z którą się zaprzyjaźnia. Nikomu nie wspomina o swojej przeszłości. Zakochuje się z wzajemnością w Wołodii i niebawem zamieszkuje u Augusty.

Wkrótce przekonuje się, że zarówno jej wybranek, jak i jego ojciec są funkcjonariuszami KGB. Mężczyzna nakazuje synowi, by zerwał z Reginą. W tym czasie ona odrywa, że jest w ciąży. Jedzie do Leningradu, by rozmówić się z Wołodią. Zastaje tam tylko jego ojca. Surowy służbista odmawia jej kontaktu z synem i radzi, by pozbyła się dziecka.

Czerwona Królowa odc. 3 streszczenie

Regina chce urodzić dziecko, ale Tatiana przekonuje przyjaciółkę, że w ten sposób straci wszystkie środki do życia. Pomaga jej dokonać nielegalnego zabiegu. Regina wyprowadza się od Augusty i zrywa z nią wszelkie kontakty. Niebawem, wracając do domu z imprezy dla bikinarzy, zostaje napadnięta. W jej obronie staje James, czarnoskóry pół-Amerykanin. Oboje trafiają do aresztu, skąd wyciąga ich matka chłopaka, Wiera Arałowa, wpływowa postać w świecie radzieckiej mody. Regina zostaje usunięta z Komsomołu, może jednak kontynuować naukę na uczelni. Niebawem Wiera proponuje jej pracę modelki. Dziewczyna odrzuca ofertę i przyjmuje posadę w dziale księgowości studia filmowego. Tymczasem do Moskwy przyjeżdża Christian Dior. Regina chce dostać bilet na pokaz mody. W ten sposób na jej drodze staje artysta Lew Zbarski.

Młody Sheldon sezon 4

Młody Sheldon sezon 4 – kiedy premiera?

Hammarby - Lech transmisja

Hammarby – Lech transmisja. Gdzie oglądać w TV i online?