w

Czerwona Królowa 12 – ostatni odinek online. Streszczenie, oglądaj za darmo

Czerwona Królowa TVP 2

Czerwona Królowa online za darmo dostępna jest zarówno na VOD TVP, jak i jako live stream z TVP 2. Zobacz o czym jest to serial, ile ma odcinków, kiedy leci i przeczytaj streszczenie odcinka 12.

Serial Czerwona Królowa – ile odcinków?

Seria Czerwona Królowa leci w TVP 2 we wtorki o godzinie 21:50. Serial liczy 12 odcinków. W internecie można je oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online na żywo.

Czerwona Królowa odc. 12 wyemitowany zostanie we wtorek 24 listopada 2020, tuż po M Jak Miłość. Będzie to ostatni odcinek serialu

Powtórki można oglądać, podobnie jak wszystkie inne seriale z TVP, na VOD TVP (vod.tvp.pl). Odcinki publikowane są po emisji w TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL CZERWONA KRÓLOWA NA VOD TVP <- KLIKNIJ

Czerwona Królowa odc. 12 streszczenie

Regina przenosi się do Wołodi do Leningradu. Stopniowo wszystko zaczyna się układać. Sesje zdjęciowe, wybiegi, okładki żurnali odchodzą w przeszłość. Teraz szczęście daje jej spokojne życie rodzinne. Jedyne czego jej brakuje do szczęścia to dziecko. Dom Mody zaprasza ją na bal noworoczny. Regina zjawia się tam w wielkim stylu z mężem Wołodią. Przy kolejnym pobycie w Moskwie Regina zgłasza się do znajomej lekarki i słyszy straszliwą diagnozę.

Więzień Miłości 441, 442, 443

Więzień Miłości odc. 438, 439, 440. Streszczenie szczegółowe po polsku

Top Model finał na żywo

Top Model 2020 finał na żywo. Oglądaj live stream online