w

Czerwona Królowa odc. 1 i 2 online. Streszczenie, oglądaj za darmo

Czerwona Królowa TVP 2

Czerwona Królowa online za darmo dostępna jest zarówno na VOD TVP, jak i jako live stream z TVP 2. Zobacz o czym jest to serial, ile ma odcinków, kiedy leci i przeczytaj streszczenie odcinków 1 i 2.

Serial Czerwona Królowa ile odcinków?

Czerwona Królowa leci w TVP 2 we wtorki o godzinie 21:50. Ile ma odcinków? Serial liczy 12 odcinków. W internecie można je oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online na żywo.

Powtórki można oglądać, podobnie jak wszystkie inne seriale z TVP, na VOD TVP (vod.tvp.pl). Odcinki publikowane są po emisji w TVP 2.

Czerwona Królowa odc. 1 streszczenie

Serial o dziewczynie uchodzącej za najpiękniejszą radziecką modelkę słynnego Państwowego Domu Mody w Moskwie. Bardzo ciekawie pokazane realia tamtych czasów, lata w jakich żyła.

Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury w domu. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej kłótni Zoja w obronie matki uderza ojca. Cios okazuje się śmiertelny. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana.

Dziewczyna, jako córka morderczyni jest wykluczona ze społeczeństwa, staje się obiektem prześladowań. Nie dostaje nawet medalu za celujące oceny w nauce i znakomicie zdaną maturę. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tam poznaje Augustę, profesora konserwatorium, niezwykle kulturalną, miłą starszą panią oraz jej wnuka, przystojnego, miłego Wołodię.

Czerwona Królowa odc. 2 streszczenie

Regina zaprzyjaźnia się z Augustą. Dzięki niej uczy się francuskiego i nabywa towarzyskiej ogłady. Pod wpływem profesorki dziewczyna postanawia rozpocząć studia na wydziale ekonomicznym. Podczas egzaminu poznaje Tatianę, z którą się zaprzyjaźnia. Nikomu nie wspomina o swojej przeszłości. Zakochuje się z wzajemnością w Wołodii i niebawem zamieszkuje u Augusty.

Wkrótce przekonuje się, że zarówno jej wybranek, jak i jego ojciec są funkcjonariuszami KGB. Mężczyzna nakazuje synowi, by zerwał z Reginą. W tym czasie ona odrywa, że jest w ciąży. Jedzie do Leningradu, by rozmówić się z Wołodią. Zastaje tam tylko jego ojca. Surowy służbista odmawia jej kontaktu z synem i radzi, by pozbyła się dziecka.

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu odcinek 155 i 156 online. Streszczenie szczegółowe

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu 159 i 160: streszczenie odcinków