w

Czerwona Królowa 12 – ostatni odinek online. Streszczenie, oglądaj za darmo

Czerwona Królowa TVP 2

Czerwona Królowa online za darmo dostępna jest zarówno na VOD TVP, jak i jako live stream z TVP 2. Zobacz o czym jest to serial, ile ma odcinków, kiedy leci i przeczytaj streszczenie odcinka 12.

Serial Czerwona Królowa – ile odcinków?

Seria Czerwona Królowa leci w TVP 2 we wtorki o godzinie 21:50. Serial liczy 12 odcinków. W internecie można je oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 online na żywo.

Czerwona Królowa odc. 12 wyemitowany zostanie we wtorek 24 listopada 2020, tuż po M Jak Miłość. Będzie to ostatni odcinek serialu

Powtórki można oglądać, podobnie jak wszystkie inne seriale z TVP, na VOD TVP (vod.tvp.pl). Odcinki publikowane są po emisji w TVP 2.

OGLĄDAJ SERIAL CZERWONA KRÓLOWA NA VOD TVP <- KLIKNIJ

Czerwona Królowa odc. 12 streszczenie

Regina przenosi się do Wołodi do Leningradu. Stopniowo wszystko zaczyna się układać. Sesje zdjęciowe, wybiegi, okładki żurnali odchodzą w przeszłość. Teraz szczęście daje jej spokojne życie rodzinne. Jedyne czego jej brakuje do szczęścia to dziecko. Dom Mody zaprasza ją na bal noworoczny. Regina zjawia się tam w wielkim stylu z mężem Wołodią. Przy kolejnym pobycie w Moskwie Regina zgłasza się do znajomej lekarki i słyszy straszliwą diagnozę.

Przysięga 411 i 412 streszczenie odcinków

Przysięga odc. 305, 306, 307. Streszczenie szczegółowe odcinków

Top Model finał na żywo

Top Model 2020 finał na żywo. Oglądaj live stream online