Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu 155 i 156 po polsku w Zoom TV wyemitowana zostanie w poniedziałek i wtorek. Zobacz gdzie oglądać serial online i przeczytaj streszczenie odcinków 155 i 156.

Narzeczona ze Stambułu to serial emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Zoom TV. Powtórki odcinków można oglądać również następnego dnia. Odcinek 155 obejrzeć można w poniedziałek 29 czerwca, a odcinek 156 we wtorek.

Oglądanie serialu Narzeczona ze Stambułu online jest utrudnione. Live stream z Zoom TV można wykupić na WP Pilot, ale odcinki po polsku w VOD nie są udostępniane.

Poniżej prezentujemy streszczenie serialu Narzeczona ze Stambułu odc. 155 i 156.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 155 streszczenie

Esma żali się Garipowi na niegodziwe postępowanie Kiymet. Osman chce porozmawiać sam na sam z narzeczoną, ale niefortunnie trafia w sam środek imprezy, jaką dziewczyna urządziła dla znajomych. Następuje konfrontacja pomiędzy spokojnym zwykle Osmanem a chłopakiem, który dawniej interesował się Burcu. Między Ademem i Fikretem dochodzi do przypadkowej zamiany telefonów, która będzie miała poważne konsekwencje. Ipek po raz kolejny udowadnia, że intrygi i knucie to jej żywioł.

Esma zamierza zrezygnować z kierowania fundacją. Garip, rozumiejąc uczucia ukochanej i wiedząc, jakie są powody tej decyzji, prosi Sureyyę, żeby namówiła ją do zmiany planów, a sułtanka zaskakuje synową propozycją, która sprawia jej wielką radość. Żona Faruka wpada na pomysł, jak się odwdzięczyć. 

Narzeczona ze Stambułu odcinek 156 streszczenie

Sureyya i Dilara, zgłębiając działalność fundacji, odkrywają dobre serce surowej Esmy, która jednak oświadcza paniom ze stowarzyszenia, że rezygnuje z kandydowania w kolejnych wyborach na prezesa. Ipek odwiedza Adema, aby zawrzeć z nim wyjątkowo podły sojusz przeciwko Farukowi. Wzruszająca niespodzianka synowej dla Esmy podczas wieczoru charytatywnego sprawia, że wcześniej rozgoryczona sułtanka teraz znów odzyskuje chęć do działania i przeżywa chwile szczęścia. Can żegna się z Emirem i Sureyyą przed wyjazdem z Bursy.

Murat zaskakuje Bade wiadomością, która w założeniu miała być dla niej radosną niespodzianką, jednak prowadzi do konfliktu między małżonkami. Zszokowana Sureyya dowiaduje się o tajnych układach Faruka z Halimem, a Fikret krytykuje żonę za działanie bez skrupułów. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj