Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu 159 i 160 streszczenie szczegółowe odcinków. Serial po polsku można oglądać w telewizji Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

Narzeczona ze Stambułu online w VOD nie jest dostępny. Zoom TV online można oglądać na platformie WP Pilot, ale nie jest to darmowa usługa.

W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 159 i 160. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków z Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu odc. 159 streszczenie

Choć Dilara nadal jest zła na Faruka, próbuje zrozumieć jego punkt widzenia. Sureyya wciąż nie może wybaczyć mężowi jego postępowania. Kiedy Emir przychodzi do niej z pewną prośbą, kobieta niechętnie ją spełnia. Esma i Garip spędzają wspólny poranek w domu adwokata. Parę nakrywa Burcu. Akif wciąż prosi Senem o wybaczenie. Sureyya postanawia wziąć odwet za krzywdę Emira i sięga po broń.

Faruk wreszcie wyjawia żonie motywy swoich działań, które spotkały się z jej ogromną dezaprobatą. Adem przychodzi w odwiedziny do Reyhan. Składa matce obietnicę, która nie wróży nic dobrego dla familii Boranów. Murat i Bade wyjeżdżają z Turcji. Dochodzi do rozmowy Faruka z Ademem, podczas której Boran zdobywa się na szczere wyznanie. Przyrodni brat zaskakuje go swoją gwałtowną reakcją.

Narzeczona ze Stambułu odc. 160 streszczenie

Esma zaprasza Burcu do zwyczajowej, wspólnej kąpieli w hammamie. Ipek i Sureyya próbują przestraszyć dziewczynę, opowiadając jej na czym polega ten rytuał. Narzeczona Osmana rozmawia z sułtanką o znaczeniu rodziny. Słyszy również propozycję, która stawia ją w kłopotliwej sytuacji. Faruk podejmuje próby pojednania z Ademem. O zaistniałą sytuację wini Akifa, na którym postanawia się okrutnie odegrać.

Ipek, słysząc, że między przyrodnimi braćmi może dojść do zgody postanawia do tego nie dopuścić. Sureyya chce zbudować więź między Emirem i jego nienarodzoną siostrzyczką. Fikret wprawia rodzinę Boranów w szok opowiadając o mafijnych kontaktach Faruka. Adem dowiaduje się, że żona ukrywała przed nim prawdę. Dochodzi do konfliktu między Sureyyą i Esmą.

Źródło: Teleman

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj